Activision Call Of Duty İçin Mikro İşlem Getiriyor...

Activision Call Of Duty İçin Mikro İşlem Getiriyor... » ". Mikro ürün" Black Ops II haritası "Nuketown 2025" Birçok satın alınabilir birlikte ücretsiz Xbox Live üzerinde mevcut...

Activision Call Of Duty İçin Mikro İşlem Getiriyor...

*

". Mikro ürün" Black Ops II haritası "Nuketown 2025" Birçok satın alınabilir birlikte ücretsiz Xbox Live üzerinde mevcut satılacaktır.Onun son blog yazısı olarak, Activision topluluk yöneticisi Dan Amrich, yani bugünden itibaren Call of Duty ortaya çıkardığı habere göre :

Mikro itoms silah kişiselleştirme paketleri, ekstra loadouttur yuvaları, tiyatro modu için daha fazla medya depolama ve bir "Nuketown Zombies" düzeyinde yer alıyor. Fiyat öğeden öğeye farklıdır, ancak $ 1 $ 5 aralığı olacaktır.

Activision oyuncular Hardcore konsol oyunları mikro işlemleri nasıl tepki vereceğini görmek için bu öğeyi paketini kullanıyor. Her şey düzgün giderse, Activision oyunları daha mikro işlem görmek için bekliyoruz.
 
Teşekkürler
 


Linkback: http://www.buyuknet.com/activision-call-of-duty-icin-mikro-islem-getiriyor-t40274.0.html

Ankara Karton,Pet,Plastik,Naylon,Hurda Geri Dönüşümü
http://arasgeridonusum.com/

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(2 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Activision Call Of Duty İçin Mikro İşlem Getiriyor...

Activision Call Of Duty İçin Mikro İşlem Getiriyor... » ". Mikro ürün" Black Ops II haritası "Nuketown 2025" Birçok satın alınabilir birlikte ücretsiz Xbox Live üzerinde mevcut