Avrupa Bulut Ödüllerinde Bir Ödül Türkiye'ye Geldi

Avrupa Bulut Ödüllerinde Bir Ödül Türkiye'ye Geldi » Turizm alanına bulut tabanlı çözümler sunan CloudArena şirketi, Türkiye Cumhuriyeti'nde bu sene ilki düzenlenen EuroCloud Awards'ın Türkiye...

Avrupa Bulut Ödüllerinde Bir Ödül Türkiye'ye GeldiTurizm alanına bulut tabanlı çözümler sunan CloudArena şirketi, Türkiye Cumhuriyeti'nde bu sene ilki düzenlenen EuroCloud Awards'ın Türkiye ayağında, En İyi Teknoloji Şirketi alanında birincilik ödülünü aldı. Bu ödül ile 28 ülkeden adaylar arasında Türkiye Cumhuriyeti'ni temsil etmeye hak kazandı.
CloudArena'ya Avrupa Bulut Ödülleri'nin Türkiye birincilik ödülünü getirmesini sağlayan projesi ise HotelRunner.


HotelRunner nedir?
HotelRunner, tesis veya otelinize özel internet içeriklerinizi kolayca yaratıp yönetmenizi, küresel görünürlüğünüzü bir üst düzeye çıkartmanızı, odalarınızı ve müşterilerinizi yönetip durum denetlemesi yapmanızı ve bunun yanında bütün online kanal ve mecralardan rezervasyon kabul etmenizi sağlayan bulut tabanlı konaklama tesisi yönetim ve pazarlama platformudur.


HotelRunner motelim için neler sağlar?
HotelRunner, online fiyat ve oda yönetim sistemi, oteliniz için pro bir internet sitesi ve Facebook otel sayfası, tüm çevrimiçi otel rezeravsyonu ve ödeme kabul edebilme olanağı, müşteri yönetimi ve ayrıca sosyal mecra bilinirliğinizi arttırmak için kullanabileceğiniz sosyal promosyonlar ve kupon sağlamaktadır. Servisimiz web'de, tablet ve mobil cihazlarda sorunsuz ve aksamadan çalışır.


HotelRunner yeni alıcılar çekmeme nasıl yardımcı olur?
HotelRunner tesis odalarınızı kendi internet sitenizden ve Facebook'tan rezervasyon yoluyla satmanızı; uluslar arası çevrimiçi satış kanalları ve acentelerle sisteme entegre olmanızı sağlar.

HotelRunner'la hotelimin odalarını satmaya başlamak için ne kadar ücret ödemeliyim?
Baştan satın almanız gereken hiçbir şey yok, yazılım ve kurulum yoktur. Ücretsiz başlayabilir ve gerektiğinde kullandıkça ödeyebilirsiniz. Şimdi hotelinize bir iyilik yapıp otel pazarlama yöntemleri alanında uzman bir bulut platformuna otel yönetiminizi taşıyın.


Linkback: http://www.buyuknet.com/avrupa-bulut-odullerinde-bir-odul-turkiyeye-geldi-t42377.0.html 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(2 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Avrupa Bulut Ödüllerinde Bir Ödül Türkiye'ye Geldi

Avrupa Bulut Ödüllerinde Bir Ödül Türkiye'ye Geldi » Turizm alanına bulut tabanlı çözümler sunan CloudArena şirketi, Türkiye Cumhuriyeti'nde bu sene ilki düzenlenen EuroCloud Awards'ın Türkiye