Bilgisayardaki virüsleri nasıl temizlenir?

Bilgisayardaki virüsleri nasıl temizlenir? »Bilgisayarınıza virüs bulaştı ve virüslerle başınız derttemi hiç korkmanıza gerek yok size önereceğim programlarla bilgisayarınızda bulunan virüsleri...

Bilgisayardaki virüsleri nasıl temizlenir?

Bilgisayarınıza virüs bulaştı ve virüslerle başınız derttemi hiç korkmanıza gerek yok size önereceğim programlarla bilgisayarınızda bulunan virüsleri temizleyeceksiniz.

Farklı virüs tipleri vardır ona göre önerebileceğim bir kaç program:

Malwarebytes Anti-Malware indir

Bu program:

Temel olarak karşı koyabildiği tehditler arasında trojanlar, rootkitler, solucanlar, spywarelar ve çok daha fazlası yer alıyor.

Ayrıca, govome.com, conduit, ask.com gibi web tarayıcılara yerleşen anasayfa, toolbar gibi eklentileri de engelliyor ve ortadan kaldırıyor diyebiliriz.

Antivürüs programı olarak Avast Free Antivirus , ESET NOD32 Antivirus, AVG AntiVirus Free programlarını kullanabilirsiniz.

Linkback: http://www.buyuknet.com/bilgisayardaki-virusleri-nasil-temizlenir-t44453.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(2 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir?

Bu Konuyu Neden Beğenmediğinizle ilgili açıklayıcı yazı yazarsanız konuyu ona göre güncelleyeceğiz.Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Mesajınıza cevap yazmamızı isterseniz aşağıdaki alanı doldurun

Email:
Bilgisayardaki virüsleri nasıl temizlenir?

Bilgisayardaki virüsleri nasıl temizlenir? »Bilgisayarınıza virüs bulaştı ve virüslerle başınız derttemi hiç korkmanıza gerek yok size önereceğim programlarla bilgisayarınızda bulunan virüsleri