Camia ile dalga geçiyorsunuz

Camia ile dalga geçiyorsunuz »Camia ile dalga geçiyorsunuz Mahmut Yunus  Ç.Rizespor yıllardır yaşanan dere geçerken at değiştirme olayı geçtiğimiz günlerde tekrar gerçekleşti....

Camia ile dalga geçiyorsunuz

Camia ile dalga geçiyorsunuz


Mahmut Yunus

 Ç.Rizespor yıllardır yaşanan dere geçerken at değiştirme olayı geçtiğimiz günlerde tekrar gerçekleşti. Yıllardır aynı hatayı yapan Ç.Rizespor yönetimi kendi öz çocuklarımız olan Oktay Hoca ile Hasan Hoca’ yı göndererek adı sanı duyulmamış, bu güne kadar birkaç 3.lig ve amatör küme takımı çalıştırmış Mehmet Şansal’ ı takımın başına getirdi.
Bunun böyle olacağı yaklaşık 15 gün önce Sportif AŞ’ nin başkan yardımcısı AKP İstanbul milletvekili, Hasan Kemal Yardımcı belli etmişti. Rizespor tesislerinde Sayın Yardımcı düzenlediği basın toplantısında Rizespor için çok şeyler yaptıklarını söylemişti. Ya sizler yaptığınız tesisi bedavamı yaptınız Sayın başbakan o tesise karşılık şehrin göbeğinde size iki yer tahsis etmedi mi? Rize’de yaşamasak, Rize’yi bilmesek sizin söylediğiniz yalana belki inanırdık ama artık, karnımız o yalanlara tok. Oktay Hoca’ nın gitmesiyle Sayın Kalkavan Sivas’ tan ayrılan Bülent Hoca ismini dillendirmişti. Getirdiğiniz isim Bülent Hoca ile uzaktan yakından ilgisi yok. Aslında sizin Rizespor’u süper lige çıkartma diye bir düşünceniz yok. Öyle olsaydı sezon başında adsam gibi bir kaleci alır amatör kümede bile forma giyemeyecek Yavuz’a kaleyi teslim etmezdiniz. Acemiliklerinizi anlıyoruz. Koca koca şirketler yönetiyorsunuz, şunu bilmeniz lazımdı. Eğer siz futboldan anlamıyorsanız bu işten anlayan birilerini takımın başına getirebilirdiniz. Sayın yardımcı 15 gün önceki toplantıda ölme eşeğim ölme misali “bu yıl çıkamazsak seneye çıkarız, seneye olmazsa diğer sene çıkarız” diyor. Ama taraftar sizden başarı bekliyor. Sizin yaptıklarınızla taraftarın beklentileri arasında dağlar kadar fark var oysa. Bu mudur kulüp idareciliği.. Ya Allah aşkına söyleyin getirdiğiniz Mehmet Şansal kim. O geleceğine takımı Cesarettin Alptekin çalıştırsa daha iyi olmaz mıydı? Buradan Ç.Rizespor yönetimine bir çağrıda bulunuyorum. Lütfen taraftarla dalga geçmeyi bırakın. Eğer taraftarla dalga geçmeye devam ederseniz o yaptırdığınız stada çok şeyler yapmaya devam edersiniz.O stada gelirken kulaklarınıza pamuk tıkamak zorunda kalırsınız. Lütfen bu uyarımı dikkate alın. Yoksa olacakların sorumlusu biz değil siz olursunuz….

Linkback: http://www.buyuknet.com/camia-ile-dalga-geciyorsunuz-t20900.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(2 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir?

Bu Konuyu Neden Beğenmediğinizle ilgili açıklayıcı yazı yazarsanız konuyu ona göre güncelleyeceğiz.Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Mesajınıza cevap yazmamızı isterseniz aşağıdaki alanı doldurun

Email:
Camia ile dalga geçiyorsunuz

Camia ile dalga geçiyorsunuz »Camia ile dalga geçiyorsunuz Mahmut Yunus  Ç.Rizespor yıllardır yaşanan dere geçerken at değiştirme olayı geçtiğimiz günlerde tekrar gerçekleşti.