Dehşet Odası

Dehşet Odası » Yönetmen : Roland Joffé  Tür : Gerilim / Korku  Senaryo : Larry Cohen , Joseph Tura  Görüntü Yön.  : Daniel Pearl  Müzik : Marco Beltrami  ...

Dehşet Odası

*
Yönetmen : Roland Joffé 
Tür : Gerilim / Korku 
Senaryo : Larry Cohen , Joseph Tura 
Görüntü Yön.  : Daniel Pearl 
Müzik : Marco Beltrami 
Yapım : 2007, ABD / Rusya 
Oyuncular : Elisha Cuthbert (Jennifer) , Daniel Gillies (Gary) , Pruitt Taylor Vince (Ben) , Laz Alonso (Disantos) , Michael Harney (Bettiger) , Rebekah Ryan (Anne) , Chrysta Olson (Mary) 


Filmin Özeti
Popüler ve gözler önünde olan top model Jennifer'in her hareketi bir seri katil tarafından izlemeye alınır. Sonunda katil amacına ulaşmış, Jennifer’ı kaçırmayı başarmış ve bir mahzende tutmaya başlamıştır. Kahramanımız bu işkence saatlerinde yalnız değildir. Onunla birlikte kaçırılmış bir taksi soförü de yanındadır. Yaşadıkları bu zorlu deneyim onları birbirine yakınlaştıracaktır.

Linkback: http://www.buyuknet.com/dehset-odasi-t2283.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(2 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir?

Bu Konuyu Neden Beğenmediğinizle ilgili açıklayıcı yazı yazarsanız konuyu ona göre güncelleyeceğiz.Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Mesajınıza cevap yazmamızı isterseniz aşağıdaki alanı doldurun

Email:
Dehşet Odası

Dehşet Odası » Yönetmen : Roland Joffé  Tür : Gerilim / Korku  Senaryo : Larry Cohen , Joseph Tura  Görüntü Yön.  : Daniel Pearl  Müzik : Marco Beltrami