Driver Aramaya Son

Driver Aramaya Son »Arkadaşlar Merhaba Günümüzde driver arama çilesi halen daha devam etmekte bunun için kendi kullandığım bir programı sizere açıklamak istiyorum...

Driver Aramaya Son

Arkadaşlar Merhaba

Günümüzde driver arama çilesi halen daha devam etmekte bunun için kendi kullandığım bir programı sizere açıklamak istiyorum 'driver pack' çalıştığım firmada tamir amaçlı gelen bilgisayarların işletim sistemini kurdukdan sonra bu program ile bütün driverları 5-10 dakikada kuruyoruz.

Size tavsiyem full 4gb lık sürümü indirmeniz tek tıkla driverları kuracaktır.Bunun için internet bağlantınıza yani ethernet driver'ının kurulu olması gerekmez sürücüleri internet üzerinden aramaz bünyesinde sürekli güncellenen driverlar ile sorunsuz kurulum yapacaktır.

Diğer bir versiyonu ise lite driverları internet üzerinden arar ve kurulumunu yapar bunun için net bağlantınızın olması gerekmektedir.

Saygılarımla
Baha YAZICI


Download: http://drp.su/download.htm

Linkback: http://www.buyuknet.com/driver-aramaya-son-t41395.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(2 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir?

Bu Konuyu Neden Beğenmediğinizle ilgili açıklayıcı yazı yazarsanız konuyu ona göre güncelleyeceğiz.Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Mesajınıza cevap yazmamızı isterseniz aşağıdaki alanı doldurun

Email:
Driver Aramaya Son

Driver Aramaya Son »Arkadaşlar Merhaba Günümüzde driver arama çilesi halen daha devam etmekte bunun için kendi kullandığım bir programı sizere açıklamak istiyorum