Galaxy Grand için Android 4.2.2 Çıktı

Galaxy Grand için Android 4.2.2 Çıktı »Samsung'un 5 inçlik ekrana sahip akıllı telefonu Galaxy Grand için Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi çıktı. Samsung'un geçtiğimiz dönemlerde...

Galaxy Grand için Android 4.2.2 Çıktı

Samsung'un 5 inçlik ekrana sahip akıllı telefonu Galaxy Grand için Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi çıktı.

Samsung'un geçtiğimiz dönemlerde çıkarttığı uygun fiyatlı ve büyük ekranlı akıllı telefonu Galaxy Grand'ı, piyasaya sürmüştü.

Galaxy Grand için Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi  Rusya ve Güney Kore'deki modellere verilmeye başlanan güncelleme, önümüzdeki günlerde global olarak yayınlanacak.

Galaxy Grand için Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi  şimdilik Galaxy S2 Plus, Galaxy Tab 2 7.0 ve Galaxy Grand modellerinde yapılıyor.İleriki günlerde hangi modellerinde güncelleme olacak bekliyoruz.

Galaxy Grand, android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi  yeni güncellemeyle beraber Android 4.2.2'deki kilit ekranına widget ekleme, DayDream özelliği ve yenilenen bildirim çubuğu gibi özellikler olacak.

Uygulama geçişleri ve multiwindow kapsamında iyileştirmeler   içerecek.
Linkback: http://www.buyuknet.com/galaxy-grand-icin-android-422-cikti-t41885.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(2 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Galaxy Grand için Android 4.2.2 Çıktı

Galaxy Grand için Android 4.2.2 Çıktı »Samsung'un 5 inçlik ekrana sahip akıllı telefonu Galaxy Grand için Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi çıktı. Samsung'un geçtiğimiz dönemlerde