Galaxy S5'in de Çakmasını Yaptılar

Galaxy S5'in de Çakmasını Yaptılar »Ünlü markaların telefonlarını birebir kopyalamaktan hiçbir zaman geri durmayan Çinliler bu kez de Samsung‘un amiral gemisi Galaxy S5‘in ‘çakma’sını...

Galaxy S5'in de Çakmasını Yaptılar

Ünlü markaların telefonlarını birebir kopyalamaktan hiçbir zaman geri durmayan Çinliler bu kez de Samsung‘un amiral gemisi Galaxy S5‘in ‘çakma’sını yaptı.

Galaxy S5‘in en önemli özelliği olarak da bilinen kalp ritmi ölçme sistemini de birebir kopyalayan Çinliler, böylece yaptıkları sahte telefonu iyiden iyiye Galaxy S5‘e benzetmeyi başardı. Üstelik bu cihazı 150 dolarlık bir fiyatla satıyorlar.

Cihazın şimdilik Çin‘de satışta olduğunu; ancak ilerleyen haftalarda pek çok Uzak Doğu ülkesinde bu telefonların kapış kapış gideceğini söyleyebiliriz.

Linkback: http://www.buyuknet.com/galaxy-s5in-de-cakmasini-yaptilar-t42888.0.html 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(2 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir?

Bu Konuyu Neden Beğenmediğinizle ilgili açıklayıcı yazı yazarsanız konuyu ona göre güncelleyeceğiz.Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Mesajınıza cevap yazmamızı isterseniz aşağıdaki alanı doldurun

Email:
Galaxy S5'in de Çakmasını Yaptılar

Galaxy S5'in de Çakmasını Yaptılar »Ünlü markaların telefonlarını birebir kopyalamaktan hiçbir zaman geri durmayan Çinliler bu kez de Samsung‘un amiral gemisi Galaxy S5‘in ‘çakma’sını