Gameranger flash player required hatası ve çözümü

Gameranger flash player required hatası ve çözümü »Gameranger flash player required hatası, gamerankeri kurduktan sonra tıkla çalış diye hemen çalışmıyor malesef bir kaç program kullanmak gerekiyor bu...

Gameranger flash player required hatası ve çözümü

Gameranger flash player required hatası, gamerankeri kurduktan sonra tıkla çalış diye hemen çalışmıyor malesef bir kaç program kullanmak gerekiyor bu flash player zaten uyarısındada o hatayı veriyor diyebiliriz.

Sorunun çözümü için Adobe Flash Player'ın sitesine gelin ve "Farklı bir işletim sistemine veya tarayıcıya mı sahipsiniz?" yazan kısma tıklayın, karşınıza işletim sistemi ve ona bağı sürümleri seçebileceğiniz seçenekler çıkacak. Kendi işletim sisteminizi seçtikten sonra ona uygun olan bütün sürümleri/eklentiler oradan indirebilirsiniz.

Tüm bunları yaptıktan sonra GameRanger'a girebilirsiniz.

Generals, Generals zero vs oyun severleri beklerim.

İyi oyunlar

Linkback: http://www.buyuknet.com/gameranger-flash-player-required-hatasi-ve-cozumu-t45992.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(3 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir?

Bu Konuyu Neden Beğenmediğinizle ilgili açıklayıcı yazı yazarsanız konuyu ona göre güncelleyeceğiz.Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Mesajınıza cevap yazmamızı isterseniz aşağıdaki alanı doldurun

Email:
Gameranger flash player required hatası ve çözümü

Gameranger flash player required hatası ve çözümü »Gameranger flash player required hatası, gamerankeri kurduktan sonra tıkla çalış diye hemen çalışmıyor malesef bir kaç program kullanmak gerekiyor bu