Google Chrome'den v9tr eklentisini kaldırmak

Google Chrome'den v9tr eklentisini kaldırmak »Google Chrome’dan V9TR Toolbarını nasıl kaldırırım 1. Program Ekle / Kaldır bölümünüaçın .  V9TR adındakı dosyaları kaldırın. Not:En iyi şekilde...

Google Chrome'den v9tr eklentisini kaldırmak

Google Chrome’dan V9TR Toolbarını nasıl kaldırırım

1. Program Ekle / Kaldır bölümünüaçın .  V9TR adındakı dosyaları kaldırın.

Not:En iyi şekilde bilgisayarınızdan kalıntısız olarak kaldırmak için önereceğim programı indirin kullanın her program içinde kullanabilirsiniz.

Programı indirmek için Tıklayın.

Programı indirip kaldırmak istediğiniz dosyayı seçtıkten sonra en gelısmıs alanı secip bılgısayardan o programdan tüm verilerini silebilirsiniz.

2. Chrome tarayıcınızın eklentilerini kontrol edebilirsiniz.Yada adres satırına chrome://extensions/ yazarak listelenen eklentileri çöp tenekesi işaretine tıklayarak kaldırabilirsiniz.Ondan önce etkinleştir butonunu pasifleştirebilirsiniz.

Açılan sayfada V9TR adındaki eklentiyi kaldırın.


Linkback: http://www.buyuknet.com/google-chromeden-v9tr-eklentisini-kaldirmak-t42164.0.html

 
Etiket:
v9tr kaldırma 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(2 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir?

Bu Konuyu Neden Beğenmediğinizle ilgili açıklayıcı yazı yazarsanız konuyu ona göre güncelleyeceğiz.Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Mesajınıza cevap yazmamızı isterseniz aşağıdaki alanı doldurun

Email:
Google Chrome'den v9tr eklentisini kaldırmak

Google Chrome'den v9tr eklentisini kaldırmak »Google Chrome’dan V9TR Toolbarını nasıl kaldırırım 1. Program Ekle / Kaldır bölümünüaçın .  V9TR adındakı dosyaları kaldırın. Not:En iyi şekilde