Kendini Arayan Adam kitap özeti

Kendini Arayan Adam kitap özeti »Halit Ertuğrul - Kendini Arayan Adam Kendini Arayan Adam; yaşanmışın romanıdır. Aynı zamanda inançsız ruhlarda saklı kuşkuların, açmazların,...

Kendini Arayan Adam kitap özeti

Halit Ertuğrul - Kendini Arayan Adam

*

Kendini Arayan Adam; yaşanmışın romanıdır. Aynı zamanda inançsız ruhlarda saklı kuşkuların, açmazların, sıkıntıların ve inkardan kaynaklanan bunalımlarında hikayesi...
Kendini Arayan Adam; yazarımızla tanışıyor. Kuşkularında geçen tartışmalar sonucu nihayet islamla kucaklaşıyor. İslamla kucaklaştığı yerde huzurla tanışıyor.

Sonuç: bir hayatın daha mana kazanması. Ve inkarla geçen bir ömürde kaybedilen güzelliklere ulaşma gayreti... İnsanın insana sunabileceği en iyi eser yine insansa, bu kitap, bir insanı kazanmanın metodunu sunuyor.
Kendini Arayan Adam; insanca tereddütlerin yumak yumak işlendiği bir hayat hikayesidir.

Bir sonbahar günü Kayseri'den otobüse binmişti. Bir ideoloji uğruna geçen altmış yıllık hayatı, otobüs yolculuğunda tanıştığı genç öğretmenin anlattıklarıyla birden alt üst oldu. Bir yolcuyla yaptığı sohbetin hayatını bu kadar kökten değiştireceğini nereden bilebilirdi? Sabaha kadar devam eden sohbetin sonunda o artık bambaşka bir insandı. Neler konuştular, bir insanı bu kadar derinden etkileyebilecek konular nelerdi? Bu gerçek hayat hikayesinin sonu nereye vardı?Kendini arayan adam kitabının yazarı Halit Ertuğrul'dur.Nesil yayıncılık tarafından basılan kitap okumaya değer yaşanmış bir hikayedir.Kendini Arayan Adam yaşanmışın romanıdır. Aynı zamanda inançsız ruhlarda saklı kuşkuların, açmazların, sıkıntıların ve inkardan kaynaklanan bunalımlarında hikayesi...Kendini Arayan Adam kitabı Halit Ertuğrul tarafından yazılmıştır.Kitap toplam 121 sayfadan oluşmaktadır.

Kendini Arayan Adam; insanca tereddütlerin yumak yumak işlendiği bir hayat hikayesidir.

Kendini Arayan Adam; yazarımızla tanışıyor. Kuşkularında geçen tartışmalar sonucu nihayet islamla kucaklaşıyor. İslamla kucaklaştığı yerde huzurla tanışıyor.Sonuç bir hayatın daha mana kazanması. Ve inkarla geçen bir ömürde kaybedilen güzelliklere ulaşma gayreti... İnsanın insana sunabileceği en iyi eser yine insansa, bu kitap, bir insanı kazanmanın metodunu sunuyor.

Linkback: http://www.buyuknet.com/kendini-arayan-adam-kitap-ozeti-t41284.0.html

Benzer Konular

On Dört Yasında Bir adam hikaye özeti

Lüzumsuz Adam hikaye özeti

Ask-i Memnu kitap özeti

Simyacı - Kitap Özeti

Şevket Süreyya Aydemir -Suyu Arayan Adam

Fatoş Kitap özeti

 
Etiket:
kendini arayan adam  kendini arayan 

Bu bilgi size yardimci oldu mu? Evet Hayır

Ziyaretçi
33% 3 Kisi Konuyu Begendi.

Konu Hakkında Görüşün Nedir?

Bu Konuyu Neden Beğenmediğinizle ilgili açıklayıcı yazı yazarsanız konuyu ona göre güncelleyeceğiz.Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Mesajınıza cevap yazmamızı isterseniz aşağıdaki alanı doldurun

Email:
Kendini Arayan Adam kitap özeti

Kendini Arayan Adam kitap özeti »Halit Ertuğrul - Kendini Arayan Adam Kendini Arayan Adam; yaşanmışın romanıdır. Aynı zamanda inançsız ruhlarda saklı kuşkuların, açmazların,