Havacılık İngilizcesi için Doğru Tercihiniz

Havacılık İngilizcesi için Doğru Tercihiniz » AEC İngilizce Dil Okulları, dil öğrenimindeki kavram karmaşasında, öğrenim esnasında karşılaşılabilen karmaşayı ve değişkenliğin sebep olduğu...

Havacılık İngilizcesi için Doğru TercihinizAEC İngilizce Dil Okulları, dil öğrenimindeki kavram karmaşasında, öğrenim esnasında karşılaşılabilen karmaşayı ve değişkenliğin sebep olduğu etkenleri aradan çıkarmak üzere bir ingilizce eğitim programı sunarak İngilizce dilini öğrenmek isteyen kişilere doğru bir yol çizmeyi hedeflemektedir.

Öncelikli olarak hitap ettiği sektör mensuplarının etkilerine karşı olarak yapılan günlük programların akışı, ihtiyaçları karşılayarak iyi yönde tepki alabilen Avitaion English Center Dil kursları, kesin devam ettiği yolda ilgili firmaların İngilizce eğitiminde kurumsal ve belgeli bir firma olma seviyesine gelmiştir.

Öğretim için sürdürdüğü sektörde farklı bölümlerde ilk tercih haline ulaşmış konumunda sürdürdüğü eğitimler, bireye özgü programlama eğitimleri yahut en fazla beş kişilik odalarda gösterilen öğretimler başlangıç İngilizce'sidir.

AEC İngilizce Dil Okulları; eğitim farkıyla, öğrenim durumundaki kişilere en iyi şekilde İngilizce bilgilerini en iyi seviyede başarıya getirmesini sağlamak amacıyla bütün bilgilerini paylaşmaya devam etmektedir.

İngilizce öğrenim süresince işinde uzman bir eğitim kadrosu tarafından, İngilizce eğitiminde başarının temel etkenin öğretmen olduğunun bilincinde olan AEC Dil kursları, bu konuda özverili ve sorumlu bir şekilde davranmaktadır. Kurumlara ve kişilere özel programlar uygulayarak istenilen zaman içerisinde en iyi şekilde yabancı dil öğrenimi için hazırlanan programlar da öğrencilerin en üst düzeyde eğitimlerini tamamlamasını amaçlayan Avitaion English Center İngilizce Dil Okulları, etkili ve kalıcı bir şekilde hizmet vermektedir.

AEC Dil kursları, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve ayrıca ‘12 Tüketici Kalite Ödülü almaya hak kazanarak sunduğu ingilizce kurslarının sağlamlık ve kalitesini belgelendirmiş ve bunun yanında Pilot İngilizcesi alanındaki istikrarlılığını, özenini, kurumsallığını kanıtlamıştır.

Linkback: http://www.buyuknet.com/havacilik-ingilizcesi-icin-dogru-tercihiniz-t42935.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(2 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Havacılık İngilizcesi için Doğru Tercihiniz

Havacılık İngilizcesi için Doğru Tercihiniz » AEC İngilizce Dil Okulları, dil öğrenimindeki kavram karmaşasında, öğrenim esnasında karşılaşılabilen karmaşayı ve değişkenliğin sebep olduğu