HTC One M8 Şimdi Avea’da!

HTC One M8 Şimdi Avea’da! » HTC Sense 6 ile donatılan HTC One M8, metal gövdesi ve bunun yanında Akıllı Sensör Hub’ı ile mobil kullanıcıların ihtiyacını öngörerek günlük...

HTC One M8 Şimdi Avea’da!HTC Sense 6 ile donatılan HTC One M8, metal gövdesi ve bunun yanında Akıllı Sensör Hub’ı ile mobil kullanıcıların ihtiyacını öngörerek günlük işlerini hafifleten Motion Launch teknolojisini kullanmaktadır. One M8, yeni geliştirilmiş ikili kamera ileri teknolojisiyle profesyonel ve yaratıcı kamera kaliteli çekim yaparken, BoomSound ile yeni telefonlarda ki ses kalitelerini yeniden belirliyor.

Tasarım ve kalitede yeni bir dönüm noktası olan M8, daha çarpıcı ulaşması mümkün bir görünüm için yeni bir ustalıkla şekillendirilmiş gövdesiyle göze hitap ediyor. Kibar, yüksek kaliteli ve dayanıklı metal gövdesi tek parça 5 inç Full High Defination ekranı komple kaplarken, kenarlara doğru da ufalıyor. Bu da daha pürüzsüz ve doğal bir tutuş sağlayan daha yumuşak kavisler oluşturuyor.

2300 Mhz dört çekirdekli Krait CPU’ya sahip Qualcomm Snapdragon sekizyüzbir işlemci ve entegre 4G’ye sahip yeni HTC M8, geliştirilmiş Android yazılımı olan Kitkat işletim sistemiyle destekleniyor. Yeni HTC M8 yep yeni HTC Sense 6 ile birlikte geliyor. Açık bir şekilde ve daha çarpıcı bir cihaz sergilemek için tamamen en baştan yapılmış olan HTC Sense 6 kişiselleştirililebilen ve cesur renk temalarına yer veriyor ve daha sezgisel bir kullanıcı deneyimi sağlıyor.

Heyecanlandıran yeni bir görüntüler yapabilmek için çeşitli etkinlik alanları arasında yer alan galeri düzenlemesini öncelik olarak belirleyen Sense tasarımcıları One M8’de belirli bir objeyi gösteren tüm fotoğrafları sezgisel olarak tek bir albüme taşıyan, görsel bir search bar bulunduran Image Match’i de kullanıma sunuyor. Son olarak yavaş çekim modunu da bünyesinde bulunduran yeni M8, bu çekim modu ile high Defination kalitesinde ağır çekim videolar çekmenizi ve daha önce çektiğiniz videoları düzenleyerek istediğiniz bölümleri yavaşlatmanızı sağlıyor. Yeni olan bu özellik de çektiğiniz videolarınıza daha imtiyaz bir drama duygusu vermenizi veya sevdiğiniz anları öne çıkarmanızı sağlıyor.

Avea aboneleri faturalı ya da faturasız sahiplerine aylık/50 TL ek ücretle sahip olabilirsiniz.


Linkback: http://www.buyuknet.com/htc-one-m8-simdi-aveada-t42999.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(2 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

HTC One M8 Şimdi Avea’da!

HTC One M8 Şimdi Avea’da! » HTC Sense 6 ile donatılan HTC One M8, metal gövdesi ve bunun yanında Akıllı Sensör Hub’ı ile mobil kullanıcıların ihtiyacını öngörerek günlük