Jetta Coupe resimleri

Jetta Coupe resimleri »Jetta Coupe İlk Görüntüler VW Jetta’nın Coupe versiyonunun çizimleri basına sızdı. Volkswagen tasarım stüdyosundan yeni Jetta Coupe olduğu...

Jetta Coupe resimleri

Jetta Coupe İlk Görüntüler


VW Jetta’nın Coupe versiyonunun çizimleri basına sızdı.


*
*

Volkswagen tasarım stüdyosundan yeni Jetta Coupe olduğu iddia edilen çizimler basına sızdı. Çizimler bir VW forumunda yayınlanmasıyla eş zamanlı tüm otomotiv sektöründe manşetlerdeki yerini aldı. Türkiye’de ilk olarak bizim yayınladığımız bu çizimler için şimdilik VW’den bir yalanlama gelmedi. VW bu konuda resmi bir açıklamada yapmazken bu modelin 2011 Detroit Otomobil Fuarında tanıtılması ve 2012 model olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor.


*

Çizimleri incelediğimizde yukarıdaki resimde gördüğünüz Volkswagen’in daha önce konsept olarak tanıttığı NCC’den sadece birkaç detay farkı var.

Linkback: http://www.buyuknet.com/jetta-coupe-resimleri-t32500.0.html

 
Etiket:
Jetta Coupe resimleri 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(2 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir?

Bu Konuyu Neden Beğenmediğinizle ilgili açıklayıcı yazı yazarsanız konuyu ona göre güncelleyeceğiz.Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Mesajınıza cevap yazmamızı isterseniz aşağıdaki alanı doldurun

Email:
Jetta Coupe resimleri

Jetta Coupe resimleri »Jetta Coupe İlk Görüntüler VW Jetta’nın Coupe versiyonunun çizimleri basına sızdı. Volkswagen tasarım stüdyosundan yeni Jetta Coupe olduğu