Klavyede kopyala yapıştır nasıl yapılır?

Klavyede kopyala yapıştır nasıl yapılır? »Klavyede Kopyalama işlemi nasıl yapılır: Klavyede herhangi bir yazıyı kopyalamak için yapmanız gereken İlk önce mouse ile yazıyı seçmeniz gerekiyor....

Klavyede kopyala yapıştır nasıl yapılır?

Klavyede Kopyalama işlemi nasıl yapılır:

Klavyede herhangi bir yazıyı kopyalamak için yapmanız gereken İlk önce mouse ile yazıyı seçmeniz gerekiyor.

Ardından CTRL Tuşuna basılı tutarak C harfine basmaktır.Yazımızı kopyalamış olduk.


Klavyede herhangi bir dosyayı yada belgeyi (mp3,resim,rar,zip,exe) gibi  CTRL + C tuşlarına basarak istediğiniz dosyaları kopyalayabilirsiniz kopyaladığınız dosyaları aşağıdaki yöntemle çoğaltabilirsiniz.Klavyede yapıştırma işlemi nasıl yapılır:

Yazımızı kopyaladıktan sonra yapıştırmak içinse CTRL Tuşuna basılı tutarak V harfine basarak kopyaladığınız yazıyı istediğiniz alana yapıştırabilirsiniz.

Linkback: http://www.buyuknet.com/klavyede-kopyala-yapistir-nasil-yapilir-t43620.0.html

 
Etiket:
klavyeden kopyala yapıştır nasıl yapılır  klavyede kopyala yapıştır nasıl yapılır  klavyede yapıştır nasıl yapılır  klavyede kopyala yapıştır nasıl  klavye de kopyala yapıştır  minecraft kopyala yapıştır 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(17 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir?

Bu Konuyu Neden Beğenmediğinizle ilgili açıklayıcı yazı yazarsanız konuyu ona göre güncelleyeceğiz.Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Mesajınıza cevap yazmamızı isterseniz aşağıdaki alanı doldurun

Email:
Klavyede kopyala yapıştır nasıl yapılır?

Klavyede kopyala yapıştır nasıl yapılır? »Klavyede Kopyalama işlemi nasıl yapılır: Klavyede herhangi bir yazıyı kopyalamak için yapmanız gereken İlk önce mouse ile yazıyı seçmeniz gerekiyor.