koş fatmagül koş oyunu

koş fatmagül koş oyunu » Açıklama : En muhteşem oyunlarla sizlerin karşınıza çıkmaktan mutluluk dudyuyoruz. Bugünki oyunumuzun adı Koş Fatmagül Koş oyunu. Fatmagülün suçu ne...

koş fatmagül koş oyunu


Açıklama : En muhteşem oyunlarla sizlerin karşınıza çıkmaktan mutluluk dudyuyoruz. Bugünki oyunumuzun adı Koş Fatmagül Koş oyunu. Fatmagülün suçu ne oyunları web sitemizde mevcuttur. Fatmagül diye arattırarak fatmagülün suçu ne oyna ya bilirsiniz. Fatmagülün suçu ne oyunu olarak sizlere Koş Fatmagül Koş olarka sunuyoruz. Fatmagülü siz kaçıyorsunuz. Kaçırırken yön tuşllarını kullanabilirsiniz. Arkanızda ise erkekler var. Onlardan kaçın. Bakalım kaçabilecek misiniz?

Beren Saat hayranlarının merakla izlediği Fatmagül'ün Suçu Ne? adlı televizyon dizisine ithafen yapılmıştır. Oyun içinde herhangi bir müstehcenlik bulunmamakta ve her yaştan oyuncuya hitap etmektedir.

Amaç: Fatmagül'ü kovalayanlara yakalanmadan Behlül kafalarını toplamak ve bütün bölümleri geçmektir. Her bölümden sonra Fatmagül'ü kovalayanların hızı giderek artmaktadır. Oyun sağ-sol klavye yön tuşları ile oynanıyor.

Linkback: http://www.buyuknet.com/kos-fatmagul-kos-oyunu-t32093.0.html

 
Etiket:
koş fatmagül koş oyunu 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(2 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir?

Bu Konuyu Neden Beğenmediğinizle ilgili açıklayıcı yazı yazarsanız konuyu ona göre güncelleyeceğiz.Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Mesajınıza cevap yazmamızı isterseniz aşağıdaki alanı doldurun

Email:
koş fatmagül koş oyunu

koş fatmagül koş oyunu » Açıklama : En muhteşem oyunlarla sizlerin karşınıza çıkmaktan mutluluk dudyuyoruz. Bugünki oyunumuzun adı Koş Fatmagül Koş oyunu. Fatmagülün suçu ne