Laptopları hızlandırma yöntemleri nelerdir?

Laptopları hızlandırma yöntemleri nelerdir? »Eski laptoplar artık çok yavaşlamaya başlamıştır çok eski derken hiç işe yaramayan laptoplardan bahsetmiyoruz tabi normalde düzgün çalışan ve zamanla...

Laptopları hızlandırma yöntemleri nelerdir?

Eski laptoplar artık çok yavaşlamaya başlamıştır çok eski derken hiç işe yaramayan laptoplardan bahsetmiyoruz tabi normalde düzgün çalışan ve zamanla artık yavaşlamaya laptoplardan bahsediyoruz.

Bir bilgisayarın hızlı çalışması ve kasmaması için en önemli etken "hdd" ve "ram" diyebiliriz. hdd eskilendiğinde yazma hızlarıda ona göre düşmektedir ve bilgisayarınız yavaşlamaktadır.

Bilgisayarın fazla masraf etmeden hızlandırmak için en iyi yöntem bir tane "ssd hardisk" almaktır. ssd hddler biraz pahalı olabilir ancak tamamen donanımı değiştirmek yerine ssd kullanmak daha mantıklıdır.

Linkback: http://www.buyuknet.com/laptoplari-hizlandirma-yontemleri-nelerdir-t45302.0.html

Laptobum sizin sayenizde hızlandı nasıl bir bilgisayarmış ya okadar geç açılıyorduki sinirden kırasım geliyordu ama sizin yönteminizle ssd aldım şuanda çok iyi çalışıyor. teşekkürler.

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(2 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir?

Bu Konuyu Neden Beğenmediğinizle ilgili açıklayıcı yazı yazarsanız konuyu ona göre güncelleyeceğiz.Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Mesajınıza cevap yazmamızı isterseniz aşağıdaki alanı doldurun

Email:
Laptopları hızlandırma yöntemleri nelerdir?

Laptopları hızlandırma yöntemleri nelerdir? »Eski laptoplar artık çok yavaşlamaya başlamıştır çok eski derken hiç işe yaramayan laptoplardan bahsetmiyoruz tabi normalde düzgün çalışan ve zamanla