Muhteşem Türk Zaferleri - Muammer Yılmaz

Muhteşem Türk Zaferleri - Muammer Yılmaz »Muhteşem Türk Zaferleri - Muammer Yılmaz Kitap Özet Yüce Yaradanın milletimize bahşettiği zaferlerimizi okurken sayfalar arasında nostaljik bir...

Muhteşem Türk Zaferleri - Muammer Yılmaz

Muhteşem Türk Zaferleri - Muammer Yılmaz


Kitap Özet

Yüce Yaradanın milletimize bahşettiği zaferlerimizi okurken sayfalar arasında nostaljik bir geziye çıkacaksınız. Kanlarınız korlaşacak, maddi ve manevi Fatihlerimiz yüreğinizi yumuşatacak.

Ulubatlı Hasanlar, Genç Osmanlarla kale surlarına al sancağı dikip Kanijede pir yüzlü Vezir Tiryaki Hasan Paşa ile sevinç gözyaşları dökeceksiniz.

Akdenizi Türk gölü yapan, Barbarosun Baştardasında Preveze Zaferini yudumlarken Türk Asrının Sultanı Kanuni ile Belgrata, Mohaça, Bağdata ve son Kızılelmayı dalından koparmak için Viyanaya uzanacaksınız.

Kendinizi bir anda Çanakkale cehenneminde bulacak, destanlar yazıp, Buraka binip, cennet bahçelerine ineceksiniz.

Sakaryada kıvrım kıvrım akıp koşacak, Afyonda coşacak ve güzel melike İzmirde Hasan Tahsinleri şehit edenleri denize dökeceksiniz.

*

Muhteşem Türk Zaferleri
Muammer Yılmaz
Akçağ Yayınları
Fiyatı : 12,00 TL
Aralık 2011
248 sayfa
ISBN: 9786055413354

Linkback: http://www.buyuknet.com/muhtesem-turk-zaferleri-muammer-yilmaz-t36305.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(2 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir?

Bu Konuyu Neden Beğenmediğinizle ilgili açıklayıcı yazı yazarsanız konuyu ona göre güncelleyeceğiz.Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Mesajınıza cevap yazmamızı isterseniz aşağıdaki alanı doldurun

Email:
Muhteşem Türk Zaferleri - Muammer Yılmaz

Muhteşem Türk Zaferleri - Muammer Yılmaz »Muhteşem Türk Zaferleri - Muammer Yılmaz Kitap Özet Yüce Yaradanın milletimize bahşettiği zaferlerimizi okurken sayfalar arasında nostaljik bir