Nar Ağacı Kitap Özeti

Nar Ağacı Kitap Özeti »Nar Ağacı - Nazan Bekiroğlu Nar Ağacı kitabın özeti: Nazan Bekiroğlu yine mükemmel bir iş çıkartıyor ve Balkan savaşı ile Birinci Dünya Savaşı...

Nar Ağacı Kitap Özeti

Nar Ağacı - Nazan Bekiroğlu

Nar Ağacı kitabın özeti:

Nazan Bekiroğlu yine mükemmel bir iş çıkartıyor ve Balkan savaşı ile Birinci Dünya Savaşı arasında birbirinden farklı noktalarda tarihin sayfalarında güzel aşk hikayelerini bize sunuyor.

Trabzon, Tebriz, Tiflis, Batum ve İstanbul'da geçen Nar Ağacı romanı ile tarihte bir yolculuğa çıkıyorsunuz ve o zamanın şartlarında iki savaş ile dağılıp bir araya gelen hayatları adeta yaşıyorsunuz.

Aşk romanlarını sevenler için kaçırılmaması gereken romanlardan biri adeta. Bir de tarihin gizemli sayfalarında dolaşmak da hoşunuza gidiyorsa bir oturuşta okuyup bitirebileceğiniz kadar kısa olan uzun bir roman sizi bekliyor demektir.

Linkback: http://www.buyuknet.com/nar-agaci-kitap-ozeti-t42431.0.html

 
Etiket:
Nar Ağacı Kitap Özeti 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(8 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir?

Bu Konuyu Neden Beğenmediğinizle ilgili açıklayıcı yazı yazarsanız konuyu ona göre güncelleyeceğiz.Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Mesajınıza cevap yazmamızı isterseniz aşağıdaki alanı doldurun

Email:
Nar Ağacı Kitap Özeti

Nar Ağacı Kitap Özeti »Nar Ağacı - Nazan Bekiroğlu Nar Ağacı kitabın özeti: Nazan Bekiroğlu yine mükemmel bir iş çıkartıyor ve Balkan savaşı ile Birinci Dünya Savaşı