Nfs2 online oynamak.

Nfs2 online oynamak. »merhaba arkadaşlar ,Nfs Underground 2 hamachi programı ile internet kafedeymiş gibi arkadaşlarımızla rahatca oynayabiliyoruz..ağımızda hergün 50...

Nfs2 online oynamak.

merhaba arkadaşlar ,Nfs Underground 2

hamachi programı ile internet kafedeymiş gibi arkadaşlarımızla rahatca oynayabiliyoruz..ağımızda hergün 50 online yarışcı bulunmaktadır.
 
hamachi programı ücretsizdir...alttaki yazıyı okuyarak hemen indirin, turnuva26 isimli ağımızı ekleyerek oyuncularla sohbete ve oyuna başlayın...nasıl yapacağınızı adım adım anlatıyoruz.
 
hamachi türkçe indir
(ücretsizdir,free,sadece 1mb.):http://files.hamachi.cc/HamachiSetup-1.0.3.0-tr.exe

BURADAN
 
hamachiyi indirip kurduktan sonra programda alttaki üçgen işaretine basın ve "başka ağa katıldiyerek ağımızı alttaki resimdeki gibi ekleyin,hepsi çok basit,yarışcılar sizi bekliyor,hemen katılın,kendinizi gösterin.
 
*

*
 
*

*

*
 
ağımız:  turnuva26
 
şifre: 123
 
AĞIMIZDAN FOTO
 
****


 

Linkback: http://www.buyuknet.com/nfs2-online-oynamak-t34506.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(2 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir?

Bu Konuyu Neden Beğenmediğinizle ilgili açıklayıcı yazı yazarsanız konuyu ona göre güncelleyeceğiz.Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Mesajınıza cevap yazmamızı isterseniz aşağıdaki alanı doldurun

Email:
Nfs2 online oynamak.

Nfs2 online oynamak. »merhaba arkadaşlar ,Nfs Underground 2 hamachi programı ile internet kafedeymiş gibi arkadaşlarımızla rahatca oynayabiliyoruz..ağımızda hergün 50