Nlite ile sp1 entegre etme yontemı

Nlite ile sp1 entegre etme yontemı »Nlite ile sp1 entegre etme yontemı Öncellikle http://nlite.boot-land.net/vlite/vLi....installer.exebunu yüklemen lazım. Sonra spsiz vista DVD mizi...

Nlite ile sp1 entegre etme yontemı

Nlite ile sp1 entegre etme yontemı

Öncellikle
http://nlite.boot-land.net/vlite/vLi....installer.exebunu yüklemen lazım.
Sonra spsiz vista DVD mizi yeterli boş alan bir disk bölümüne bir klasör oluşturarak tüm içeriğini bu klasöre kopyalıyoruz kaynak dvd yi dvd romdaki dvd den göstereyim diye uğraşma. böylede kabul etse gibi görünsede sorunlar çıkar.
Şimdi tekrar vliteye dönelim dilimizi türkçe yaptık şimdi vlite ana pencesinde "Gözat" bölümüne tıklayıp harddiskteki vista dvd sini kopyaladığımız klasörü gösterelim "Tamam" a tıklayalım.

Sonra karşımıza bu pencere gelecek benim kaynak dvd im vista ultimate olduğu içim tüm vista sürümleri görünüyor buradan entegre etmek istediğimiz sürümü tıklayıp tekrar "Tamam" a tıklayalım.

[/t]


Sonrasında sağda "Görevler" veya "Devam" a tıkladığımızda bu pencere geliyor iki seçenekte aynı yere çıkıyor merak etmeyin.
Bu pencerede ise sadece 2 kutucuğu işaretliyoruz "Service Pack Splitstream" vede "Önyüklemeli ISO"

Sonrasında "Devam" a tıklayınca karşımıza bu pencere çıkıyor buradaki "Seç" Tuşuna basıp indirdiğimiz VistaSP1'i gösteriyoruz

sonra sp1 i gösterip beklemeye başlıyoruz.entegre bitince tamamlandı yazacak vliteyi kapatmadan solda en altta"ISO" butonuna tıklıyoruz ve karşımıza bu pencere geliyor burada iso etiketinde boşluk ve tr karakter içeren harf kullanmayın,başka ayara dokunmayın bu pencerede..


entegre tamamlanınca iso işine geçerken veya iso penceresinde sakın "Uygula" Butonuna basmayım bu butona basınca vlite kafasına göre ayarlar yapıyor
ISO kalıp dosyamız oluşuyor bekliyoruz..

En son "Çıkış" a tıklayıp vliteyi kapatıyoruz sonrada bu iso dosyasını direk nerodan kalıp dosyası göstererek yazıyoruz (yüksek hızda yazmayın)
bu sırada güvenlik yazılımlarınızıda kapamayı unutmayın.
sanırım bu kadarı kafidir kardeşim kolay gelsin


Linkback: http://www.buyuknet.com/nlite-ile-sp1-entegre-etme-yontemi-t32106.0.html

 
Etiket:
Nlite ile sp1 entegre etme yontemı 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(2 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir?

Bu Konuyu Neden Beğenmediğinizle ilgili açıklayıcı yazı yazarsanız konuyu ona göre güncelleyeceğiz.Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Mesajınıza cevap yazmamızı isterseniz aşağıdaki alanı doldurun

Email:
Nlite ile sp1 entegre etme yontemı

Nlite ile sp1 entegre etme yontemı »Nlite ile sp1 entegre etme yontemı Öncellikle http://nlite.boot-land.net/vlite/vLi....installer.exebunu yüklemen lazım. Sonra spsiz vista DVD mizi