Official Call of Duty®: Advanced Warfare Reveal Hikayesi

Official Call of Duty®: Advanced Warfare Reveal Hikayesi »İlk olarak oyunumuz 2054 yılında geçiyor. Dünya askeri saldırılardan dolayı acı çekmekte. Jonathan Irons (Kevin Spacey) ise dünyanın en büyük özel...

Official Call of Duty®: Advanced Warfare Reveal Hikayesi

İlk olarak oyunumuz 2054 yılında geçiyor. Dünya askeri saldırılardan dolayı acı çekmekte. Jonathan Irons (Kevin Spacey) ise dünyanın en büyük özel askeri şirketi Atlas Corporation’ın kurucusu ve başkanı konumunda. Biz de bu şirketin gelişmiş askerlerinden biriyiz. Oyunda Atlas Corporation’ın dünyadaki en büyük güç haline gelmesine tanıklık olacağız.


Dead Space’in yaratıcıları Michael Coundrey ve Glen Schofield’ın kurduğu Sledgehammer Games tarafından geliştirilen Call of Duty: Advanced Warfare ile seri geleceğe adım atıyor. Oyunun ne kadar başarılı olacağınıysa 4 Kasım’da göreceğiz.

Linkback: http://www.buyuknet.com/official-call-of-dutyreg-advanced-warfare-reveal-hikayesi-t42967.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(2 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir?

Bu Konuyu Neden Beğenmediğinizle ilgili açıklayıcı yazı yazarsanız konuyu ona göre güncelleyeceğiz.Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Mesajınıza cevap yazmamızı isterseniz aşağıdaki alanı doldurun

Email:
Official Call of Duty®: Advanced Warfare Reveal Hikayesi

Official Call of Duty®: Advanced Warfare Reveal Hikayesi »İlk olarak oyunumuz 2054 yılında geçiyor. Dünya askeri saldırılardan dolayı acı çekmekte. Jonathan Irons (Kevin Spacey) ise dünyanın en büyük özel