; ----------- ----------------

On Numara Tahmin edici artık herkes zengın olacak

Administrator Kişisel İleti Gönder (Çevrimiçi) 01 Nisan 2010, 21:49:58

on numara tahmin edici
On Numara Tahmin edici artık numara dusunmenıze gerek yok sadece tıklayıp numaraları kupona gırmenız yeterlı

On numara sayı üretici aşağıdadır


On numara tüyoları

on numarada en cok cıkan rakamlar

On numara sonuçları

On Numara Nasıl oynanır

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. TRT/1 kanalında canlı olarak yapılmakta olan On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler,

8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri,

10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlükçe ödenmektedir.

On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye miktarı, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir grupta bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba ait ikramiyeye eklenmektedir. Ancak, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir.

On Numara oyununa 18 yaşından küçük olanlar katılamazlar, kazanan biletlere ikramiye ödenmesini isteyemezler.

On Numara oyununda, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içinde ibraz edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğrar ve ödenmez.

On Numara oyunundan elde edilecek gelir, İdaremizin diğer tüm oyunlarında olduğu gibi kanunlarla belirlenen faaliyetlere kaynak olarak aktarılmaktadır. Bunlar; Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu, Türkiye'nin Tanıtımı, Olimpiyat Oyunları ile Savunma Sanayii Destekleme Fonu'dur.

Kaynakça:

On numara nasıl oynanır :

Kaynak :  MPİ

Bunlar da ilginizi çekebilir
. Sayısal loto tahmin edici rastgele numaralar tıklayın zengin olmaya bi adım atın
. süper loto tahmin edici artık herkes zengin olacak
. Şans topu Tahmin edici artık herkes zengın olacak
. 29.12.2012 on numara tahmin
. 10 05 2013 on numara tahmin
. 08.05.2013 on numara tahmin
. 20.07 on numara tahmin
. 26 Temmuz On numara tahmin
. 31 temmuz on numara tahmin
. 14 Agustos on numara tahmin
Boş mesaj atmaktan kaçının. Tek kelimelik cevaplar, konuya katkısı olmayan mesajlar forumu boğar, gerçekten bilgi aramak isteyenlerin işini zorlaştırır ve bu mesajlara hoş bakılmaz. Spam mesajların sürekliliği hem saygınlığınızı düşürür hem de hakkınızda işlem yapılmasına yol açar


 
On Numara Tahmin edici artık herkes zengın olacak

On Numara Tahmin edici artık herkes zengın olacak » on numara tahmin edici On Numara Tahmin edici artık numara dusunmenıze gerek yok sadece tıklayıp numaraları kupona gırmenız yeterlı On numara sayı

Google Etiketleri