Performans değerlendirme ölçeği

Performans değerlendirme ölçeği »Her ders için ayrı ayrı yapılır. Ben proje ödevlerinde de kullanmıştım. E-okula girerken bu verilere göre girilmesi, daha sonraki şikayet konularında...

Performans değerlendirme ölçeği

Her ders için ayrı ayrı yapılır. Ben proje ödevlerinde de kullanmıştım. E-okula girerken bu verilere göre girilmesi, daha sonraki şikayet konularında belge niteliği taşıyacağından, belgenin altına -sınavları e-okula girmeden önce-okul müdürünün de adını açıp imzalatın. Ya da bir dilekçe ile müdürlüğe verip, kaşeli dilekçenizin fotokopisini yanınıza alın ve 2 yıl saklayın.
Performans Değerlendirme Ölçeği dosyası, Çeşitli Eğitim Kaynakları bölümünde bulunmaktadır. Performans Değerlendirme Ölçeği Eğitimhane, Performans Değerlendirme Ölçeği indir.

Dosya:

*


Linkback: http://www.buyuknet.com/performans-degerlendirme-olcegi-t35514.0.html

 
Etiket:
performans değerlendirme ölçeği 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(2 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir?

Bu Konuyu Neden Beğenmediğinizle ilgili açıklayıcı yazı yazarsanız konuyu ona göre güncelleyeceğiz.Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Mesajınıza cevap yazmamızı isterseniz aşağıdaki alanı doldurun

Email:
Performans değerlendirme ölçeği

Performans değerlendirme ölçeği »Her ders için ayrı ayrı yapılır. Ben proje ödevlerinde de kullanmıştım. E-okula girerken bu verilere göre girilmesi, daha sonraki şikayet konularında