PES 2011 Türkçe Yama İndir

PES 2011 Türkçe Yama İndir » Spor oyunları tutkunlarının vazgeçilmezi Pro Evolution Soccer serisinin 2011 yılında piyasaya sürdüğü oyunu için Türkçe dil paketi. Konami...

PES 2011 Türkçe Yama İndir

*

Spor oyunları tutkunlarının vazgeçilmezi Pro Evolution Soccer serisinin 2011 yılında piyasaya sürdüğü oyunu için Türkçe dil paketi.

Konami firmasının her sene ortalığı kasıp kavuran, milyonlar tarafından takip edilen oyunu PES oyunun 2011 yılında yayınladığı oyunun için Türkçe dil dosyası. Aslında oyun orijinal hali ile Türkçe desteği ile gelmektedir. Fakat oyunun diğer dillere ait sürümlerini kullanan kullanıcılar için Türkçe dil paketi dosyasıdır. Dosya oyunun orijinalinden alınmış olup, Tükçe olmayan oyun sürümlerini bu eklenti ile Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

KURULUM

Yamayı kurmaya başlamadan önce Pro Evolution Soccer 2011 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı PES 2011 oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Pro Evolution Soccer 2011 türkçe yama dil eklentisi C:Program FilesKONAMIPro Evolution Soccer 2011img klasörüne kurulacaktır. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız, PES 2011 Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak oyunu kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Eğer kurulum sonrası Türkçe olmazsa indirdiğiniz yamayı herhangi bir klasöre çıkarın. Daha sonra çıkan klasördeki dt05_v.img isimli dosyayı oyunun kurulu olduğu dizinde yer alan img klasörü içerisine yükleyin. Daha sonra oyun seçeneklerinden Türkçe dil seçeneğini seçin.

*

Linkback: http://www.buyuknet.com/pes-2011-turkce-yama-indir-t43352.0.html

 
Etiket:
pes 2011 türkçe yama  fm 2011 türkçe yama  pes 2011 türkçe spiker yama 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(5 oy, ortalama: 2/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

PES 2011 Türkçe Yama İndir

PES 2011 Türkçe Yama İndir » Spor oyunları tutkunlarının vazgeçilmezi Pro Evolution Soccer serisinin 2011 yılında piyasaya sürdüğü oyunu için Türkçe dil paketi. Konami