Playstation 4 Görücüye Çıktı

Playstation 4 Görücüye Çıktı »            Geçtiğimiz aylarda teknik özellikleri tanıtılan ve tasarımı hakkında hiçbir fikrimiz olmayan Playstation4'ün görselleri gün ışığına...

Playstation 4 Görücüye Çıktı

   

   

    Geçtiğimiz aylarda teknik özellikleri tanıtılan ve tasarımı hakkında hiçbir fikrimiz olmayan Playstation4'ün görselleri gün ışığına çıktı. Tanıtımı sabırsızlıkla beklenen Sony'nin bu oyun konsolu Los Angeles'ta organize edilen Elektronik Eğlence Fuarı 2013'te tanıtıldı.

    Sony'nin yeni ürününe biçtiği 399 dolarlık fiyat Microsoft'u epey bir kızdırmış olsa gerek. Çünkü Microsoft, oyun konsolu Xbox One için 499 dolarlık fiyat belirtmişti. Playstation 4'ün dağıtımı 31 Aralıktan itibaren gerçekleşecek.

    PS4'ün online bağlantı zorunluluğu olmadığı ve eski oyunların da çalıştırılabileceği belirtilirken. Bu iki özelliği ile Xbox'tan daha çekici hale geliyor. Microsoft ise eski oyunların yeni konsolda oynanabilmesi için ek ücret talep edeceğini açıklamış ve kullanıcılar tarafından çok büyük tepkiler almıştı. Ayrıca CD oyunların takas edilmesi veya satılması durumunda farklı PS4 lerde çalışabilecek.

   ÖZELLİKLERİ:

  Siyah tonlardaki konsolun ebatları 275x53x305 mm olarak belirlendi.


  PS4'te 8 Jaguar çekirdeğine sahip AMD işlemci ve 1.84TFLOPS işlem gücüne sahip yeni nesil Radeon grafik birimi olacak. 500 GB HDD'ye sahip konsolda 8GB GDDR5 bellek, 2 tane USB 3.0 giriş, HDMI, optik çıkış ve 1 AUX girişi bulunuyor.

Linkback: http://www.buyuknet.com/playstation-4-gorucuye-cikti-t41000.0.html

ps 3 de bomba gibi çıkmıştı ve okadarda çok ilgi görmüştü bakalım ps 4 de bu kadar ilgi görecekmi.

şimdi herkes ps 4 almak için ps 4 çıkmasını bekleyecek 

ps 3 ile ps 4 arasında ne tür farklılıkları konumuzdan okuyabilirsiniz.

 
Etiket:
Playstation 4 Görücüye Çıktı 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(2 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Playstation 4 Görücüye Çıktı

Playstation 4 Görücüye Çıktı »            Geçtiğimiz aylarda teknik özellikleri tanıtılan ve tasarımı hakkında hiçbir fikrimiz olmayan Playstation4'ün görselleri gün ışığına