Resident Evil 6 türkçe yama

Resident Evil 6 türkçe yama »Çeviri durumu: Menü ve Arayüz: P Diyaloglar: 0 Senaryo: ™ Sinematikler: 0 Multiplayer: 0 Açıklamalar: Resident Evil gerçekten enteresan bir...

Resident Evil 6 türkçe yama

Çeviri durumu:

Menü ve Arayüz: P
Diyaloglar: 0
Senaryo: ™
Sinematikler: 0
Multiplayer: 0

Açıklamalar:

Resident Evil gerçekten enteresan bir seri. Genelde benzeri “dünyanın sonu” senaryoları karakterlere değil olaylara odaklanırken, Resident Evil serisinin ekseninde her zaman karakterler olmuştur. Resident Evil 6 ise, bu formülü değil ama uygulanışını değiştiriyor.

Resident Evil 6 yani bir diğer adıyla Biohazard 6, bildiğiniz gibi Resident Evil serisinin ana oyunlarının altıncısı ve 2009 yılından beri yapım aşamasında. Oldukça sevilen Resident Evil 4’ün yapımcısı Hiroyuki Kobayashi’nin önderliğinde farklı bir yaklaşımla geliştirilen Resident Evil serisinin yeni oyunu, konsol platformunda bazı yönlerden zayıf kalırken, PC için bu durum değişiyor mu acaba?

Öncelikle konsol oyunlarının PC’de olmasının en büyük artısının görsellik olduğunu söylememe gerek olmadığını düşünüyorum. Genelde görsel potansiyeli oldukça yüksek oyunlar, konsolun sınırlarında dolaşırken, PC’de bu sınırları aşıp geçer ve tam potansiyeline ulaşır. Resident Evil 6 için durum aynen bu şekilde.

*

Linkback: http://www.buyuknet.com/resident-evil-6-turkce-yama-t43834.0.html

 
Etiket:
Resident Evil 6 yama  Resident Evil 6 türkçe 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(3 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Resident Evil 6 türkçe yama

Resident Evil 6 türkçe yama »Çeviri durumu: Menü ve Arayüz: P Diyaloglar: 0 Senaryo: ™ Sinematikler: 0 Multiplayer: 0 Açıklamalar: Resident Evil gerçekten enteresan bir