Ronaldinho Beşiktaşa Geliyormu*

Ronaldinho Beşiktaşa Geliyormu* » Brezilyalı yıldız Ronaldinho’dan Beşiktaş’ı üzecek açıklamalar geldi. Geçtiğimiz hafta abisi Assis’in İstanbul’a geldiği ve Ahmet Çebi ile masaya...

Ronaldinho Beşiktaşa Geliyormu*Brezilyalı yıldız Ronaldinho’dan Beşiktaş’ı üzecek açıklamalar geldi.

Geçtiğimiz hafta abisi Assis’in İstanbul’a geldiği ve Ahmet Çebi ile masaya oturduğuna dair konuşan yıldız futbolcu, ilk kez açıklamalarda bulundu.

Superdeportes gazetesine konuşan Brezilyalı yıldız, “Şu anda Atletico Mineiro’dan başka bir şey düşünmüyorum.

Burada çok mutluyum ve her zaman olduğu gibi sözleşmemi yerine getireceğim. Kardeşimin oraya yaptığı seyahat onun anlaşmalı olduğu ‘başka’ futbolcuların transferiyle ilgiliydi.

Ben burada mutluyum” diye konuştu. Ronaldinho’nun bu açıklamasının arkasında taraftar korkusunun olduğu tekrarlanırken, Assis’in basına yansıyan görüşmeler sonrası Ahmet Nur Çebi’ye dert yandığı da ortaya çıktı.

Linkback: http://www.buyuknet.com/ronaldinho-besiktasa-geliyormu-t41861.0.html

 
Etiket:
ronaldinho beşiktaşta  ronaldinyo beşiktaşa geldi  beşiktaş ronaldinhoyu aldı 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(2 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir?

Bu Konuyu Neden Beğenmediğinizle ilgili açıklayıcı yazı yazarsanız konuyu ona göre güncelleyeceğiz.Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Mesajınıza cevap yazmamızı isterseniz aşağıdaki alanı doldurun

Email:
Ronaldinho Beşiktaşa Geliyormu*

Ronaldinho Beşiktaşa Geliyormu* » Brezilyalı yıldız Ronaldinho’dan Beşiktaş’ı üzecek açıklamalar geldi. Geçtiğimiz hafta abisi Assis’in İstanbul’a geldiği ve Ahmet Çebi ile masaya