Rüyada Çiş Yapanı Görmek

Rüyada Çiş Yapanı Görmek »Rüyada Çiş Yapan Birini Görmek Rüyada çis ettigini görmesi, helal olmayan bir seye malini sarfetmesi, yahut haram olan bir kadinla zina etmesi ile...

Rüyada Çiş Yapanı Görmek

Rüyada Çiş Yapan Birini Görmek

Rüyada çis ettigini görmesi, helal olmayan bir seye malini sarfetmesi, yahut haram olan bir kadinla zina etmesi ile tabir edilir.

Sidiginin çokça akmasini görmek, rizkinin çok olmasina ve içte olan bir seyin kaybolmasina delalet eder.

Bakınız: Rüyada İşemek – Okumak İçin Tıklayın

Bir kimsenin rüyasinda sidigini tutmasi ve bunu müskül duruma dar vardirmasi, bazan islerinde acele etmesine ve tuttugu isin yanlisgina delalet eder. Zira, çis ve büyük abdestini tutan kimse kendisine azab etmis olacagindan, bunlari defetmedigi müddetçe sükun ve rahata kavusamayacagi tabiidir. Bazan da su kanallannin kapanacagina delalet eder.

Rüyada işediğini görmek, haram mala da delalet eder. Bir kimsenin rüyada kendisinin bilinmeyen bir yere çis ettigini, görmesi, o yerden bir hanimla evlenmesi, yahut o yerden bir cariyenin nasi ile tabir edilir.

Linkback: http://www.buyuknet.com/ruyada-cis-yapani-gormek-t46488.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(2 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir?

Bu Konuyu Neden Beğenmediğinizle ilgili açıklayıcı yazı yazarsanız konuyu ona göre güncelleyeceğiz.Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Mesajınıza cevap yazmamızı isterseniz aşağıdaki alanı doldurun

Email:
Rüyada Çiş Yapanı Görmek

Rüyada Çiş Yapanı Görmek »Rüyada Çiş Yapan Birini Görmek Rüyada çis ettigini görmesi, helal olmayan bir seye malini sarfetmesi, yahut haram olan bir kadinla zina etmesi ile