Rüyada Kedi Sevmek

Rüyada Kedi Sevmek »Rüyada kedi sevmek, tabir yerindeyse koynunda yılan beslemek şeklinde açıklanabilir. Rüya sahibinin hem ekmeğini yiyecek hem de ona ihanet edecek bir...

Rüyada Kedi Sevmek

Rüyada kedi sevmek, tabir yerindeyse koynunda yılan beslemek şeklinde açıklanabilir. Rüya sahibinin hem ekmeğini yiyecek hem de ona ihanet edecek bir kimsenin varlığına tabir edilir ve kişinin dost diye düşman kazanacağı anlamına gelir. Sırtından bıçaklanmaya, hayal kırıklığına uğratılmaya, emeklerine karşı saygısızlık görmeye, haksızlık ve iftiraya uğramaya rivayet edilir.

Rüyada Sarı Kedi Sevmek

Rüyada sarı kedi sevmek de kedi sevmekle aynı anlama gelir ve rüyayı gören kişinin en sevdikleri, en değer verip, güvendikleri nedeni ile çok kırılacağı, üzüleceği ve sıkıntı alacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin uzun süre etkisini üzerinden atamayacağı ve kimseye kolay kolay güvenemeyeceği bazı olaylar yaşayacağına alamet eder.

Linkback: http://www.buyuknet.com/ruyada-kedi-sevmek-t46495.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(2 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir?

Bu Konuyu Neden Beğenmediğinizle ilgili açıklayıcı yazı yazarsanız konuyu ona göre güncelleyeceğiz.Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Mesajınıza cevap yazmamızı isterseniz aşağıdaki alanı doldurun

Email:
Rüyada Kedi Sevmek

Rüyada Kedi Sevmek »Rüyada kedi sevmek, tabir yerindeyse koynunda yılan beslemek şeklinde açıklanabilir. Rüya sahibinin hem ekmeğini yiyecek hem de ona ihanet edecek bir