Rüyada mezara soğan dikmek

Rüyada mezara soğan dikmek »Rüyada mezara soğan dikmek, eli açık aile ferdine, anlayışlı orta yaşlı kimseye, hüner sahibi bir insana, iyi talihe, getirisi yüksek işler...

Rüyada mezara soğan dikmek

Rüyada mezara soğan dikmek, eli açık aile ferdine, anlayışlı orta yaşlı kimseye, hüner sahibi bir insana, iyi talihe, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, gönül ilişkisinin iyi olacağına, verdiği sözüne sadık duracağına, istenilen bir kazanca, bol berekete, toplum yaşamında mutluluğa, güç sahibi olmaya delalet eder.

Olumsuz yorum olarak kötü niyetli bir kişiye, ticaret alanında sorunlara, sevimsiz bir duruma gelmeye, üzüntü duymaya, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla yüzleşileceğine işaret eder. Bazen de rüya yorumcuları şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya zorlukların ardından hak edilen sevince, başarısızlıktan sonra hayalini kurduğu şana, zorlukların sonrasında ümit ettiği mutluluğa, zahmetlerinin meyvesini alarak hak ettiği beceriye yorulmaktadır.

Linkback: http://www.buyuknet.com/ruyada-mezara-sogan-dikmek-t43213.0.html

 
Etiket:
Rüyada mezara soğan dikmek  mezara soğan rüya  rüyada mezar soğan dikiyorum 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(3 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir?

Bu Konuyu Neden Beğenmediğinizle ilgili açıklayıcı yazı yazarsanız konuyu ona göre güncelleyeceğiz.Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Mesajınıza cevap yazmamızı isterseniz aşağıdaki alanı doldurun

Email:
Rüyada mezara soğan dikmek

Rüyada mezara soğan dikmek »Rüyada mezara soğan dikmek, eli açık aile ferdine, anlayışlı orta yaşlı kimseye, hüner sahibi bir insana, iyi talihe, getirisi yüksek işler