Rüyada uçtuğunu görmek

Rüyada uçtuğunu görmek »Rüyada uçtuğunu görmek neye alemettir. Bir kimsenin rüyasında uçtuğunu görmesi; hayra yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir yerden başka bir yere...

Rüyada uçtuğunu görmek

Rüyada uçtuğunu görmek neye alemettir.

*

Bir kimsenin rüyasında uçtuğunu görmesi; hayra yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir yerden başka bir yere kuş gibi uçtuğunu görmesi; o kimsenin bir yolculuk yapacağına ve yüksek bir mevkiye erişeceğine işaret eder. Bir kimsenin rüyasında gökyüzüne doğru uçtuğunu görmesi; o kimsenin bir zarara maruz kalacağına, kişinin rüyasında gökyüzüne doğru uçup bir daha yere inmediğini görmesi; o kimsenin vefat edeceğine delalet eder.

İbn-i Sîrîn'in yorumuna göre: Bir kimsenin kanadı olmadığı hal de uçtuğunu görmesi; o kimsenin bulunduğu halden başka bir durunu gireceğine, bir kimsenin rüyasında bir evin damından başka bir evin damına uçtuğunu görmesi; o kimsenin hanımından boşanarak baskı bir hanımla evleneceğine işaret eder.

Kirmânî'nin yorumuna göre: Rüyanızda uçtuğunuzu görmeni hacca gideceğinize, rüyanızda kendi evinizden tanımadığınız başka b eve uçtuğunuzu görmeniz; sizin öleceğinize, rüyanızda kuş kanadır benzeyen kanatlarınız olduğunu görmeniz; toplumun dikkatini çekecek bir halinizin olduğuna yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında göğe doğru uçtuğunu ve tekrar yere indiğini görmesi; o kimsenin çok ağır bir hastalığa yakalanacağına ve son da şifa bulup iyileşeceğine delalet eder.

Linkback: http://www.buyuknet.com/ruyada-uctugunu-gormek-t46325.0.html

 
Etiket:
rüyada uçmak  rüyada uçmak ne demektir  rüya uçtuğunu görmek 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(Ortalama: 5 Üzerinden 1 , 2 Oy)

Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Rüyada uçtuğunu görmek

Rüyada uçtuğunu görmek »Rüyada uçtuğunu görmek neye alemettir. Bir kimsenin rüyasında uçtuğunu görmesi; hayra yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir yerden başka bir yere