Samsung'un Yeni Telefonu S5 Türkiye'de

Samsung'un Yeni Telefonu S5 Türkiye'de » Telefon kullanıcıları hergün zenginlentirilmiş yaşantılarının ayrıca, kendilerine ilham verecek mobil araçlar arayışındadırlar.Bilgilerini...

Samsung'un Yeni Telefonu S5 Türkiye'deTelefon kullanıcıları hergün zenginlentirilmiş yaşantılarının ayrıca, kendilerine ilham verecek mobil araçlar arayışındadırlar.Bilgilerini yenileyebilecek mobil telefonlar arıyorlar. Samsung S5, insanların ilham verdiği yeniliklerle, günlük çevredeki üst düzey cep telefonu sunmaya odaklanan temel ve kullanımı basit niteliklere, ikonik bir tasarımı temsil ediyor.

Yeni Samsung S5; 16 megapiksel telefon kamerası, gelişmiş bir menü ve arayüze sahip üstün kamera işlevleri sayesinde kişilerin yorulmadan fotoğraf çekebilmelerini, düzenlemelerini ve paylaşmalarını sağlıyor.

Samsung Galaxy S5, 0,3 sn ye kadar sabitleme yapabilen dünyanın hızlı otomatik odaklanma niteliğini göstermekte ve ileri düzey Yüksek Dinamik Aralığı (High Dynamic Range) özelliği ile tüm şartlarda doğal ışık ve renkleri göz alıcı bir nitelikte tekrar oluşumu sağlıyor. Bunun yanında Samsung S5’in yeni Seçici Odak özelliği, kişilerin ortak ağda bir nesnenin belirli bir alanına odaklanmasını sağlarken, arka planı bulanıklaştırabiliyor. Bu özellik ile kullanıcıların, Sığ Alan Derinliği (DOF) etkisi oluşturmak için özel bir mercek setine ihtiyacı kalmıyor.
Samsung Galaxy, beşinci nesil Wi-Fi 802.11ac ile 2X2 MIMO desteği sunuyor ve LTE Kategori 4 standardı ile bir çok sayıda LTE frekansını desteklemektedir. Çok daha seri veri bağlantısı talep eden kullanıcılar için Samsung S5, sahip olduğu Download Booster özelliği sayesinde Wifi ile LTE teknolojilerini aynı anda kablosuz erişim sağlayarak veri hızlarını güçlendiren yenilikçi Wi-Fi özelliğini sunuyor. Samsung S5, nerede olursa olsun, kullanıcıların kullanabileceği en son teknolojiye  sahip olmalarına yardımcı oluyor.

Linkback: http://www.buyuknet.com/samsungun-yeni-telefonu-s5-turkiyede-t42878.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(2 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Samsung'un Yeni Telefonu S5 Türkiye'de

Samsung'un Yeni Telefonu S5 Türkiye'de » Telefon kullanıcıları hergün zenginlentirilmiş yaşantılarının ayrıca, kendilerine ilham verecek mobil araçlar arayışındadırlar.Bilgilerini