Sevgililer günü mesajları

Sevgililer günü mesajları »Aşk ne zaman, nerden eseceği belli olmayan bir fırtına gibidir. Sen de benim zamansız en büyük fırtınamsın. Bi Tanem iyi ki varsın. Sevgililer...

Sevgililer günü mesajları

Aşk ne zaman, nerden eseceği belli olmayan bir fırtına gibidir. Sen de benim zamansız en büyük fırtınamsın. Bi Tanem iyi ki varsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Odam boyansın sarıya söylen bal yapsın o arıya biletini keşmiş salıya yar gelecek, yarim gelecek.

Sevgililer gününde beyaz bir güvercin yollayamıyorum sana ama whatsapptan mesaj yollayabilirim. Mesajımda ne yazdığım merak ediyor musun? Buraya bak deli Seni çok seviyorum.

Gözlerin çağlayan bir akarsu, kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken düşsem ve düştüğüm yer dudakların olsa hiç şikâyet etmem Bir tanem. Sevgililer gününde mutlu olman dileğiyle sevgililer günü kutlu olsun.

Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz. İyi ki varsın ve iyi ki benimsin Aşkım günümüz kutlu olsun.

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın. Seni çok ama çok seviyorum. Sevgiler günümüz kutlu olsun sevgilim.

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilirmisin? Çünkü gözleriyle değil kalpleriyle görmek, hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Yalnızlık çaresizlikse yalnızım çaresizim, sensizlik uçurumsa tut kolumdan düşüyorum. Bana soru sorma cevabını bilmiyorum. Bildiğim tek şey seni çok ama çok seviyorum. Bizim günümüz kutlu olsun sevdiğim.

Aşkın ne olduğunu biliyor musun? Bilmiyorsan sensiz geçen gecelere sor, şu sapsarı olmuş yüzlere, şu kupkuru dudaklara sor. Sevgililer günümüz kutlu olsun Aşkım.

Bana uğurumu seni getiren uğur böceğini sana doğru uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Bir 14 Şubat sevgililer günü sabahı yine. Düşünüyorum da sensiz mi geçecek acaba sevgilim bugün görebilecek miyim seni? Tutup ellerini gözlerinin içine bakarak söylemek istiyorum ne kadar sevdiğimi seni çok seviyorum Sevgilim.

Ayrılıklar küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek Aşkım.

Sahilde gezerken maviler takıldı gözüme, karaya vuran çaresiz bir balık gibi çırpınıyorum. O masmavi maviş gözlerini özlüyorum. Seni çok ama çok seviyorum.

Sevgililer günü de ne ki böyle bir gün mü varmış? İnsanlar sevgisini bir güne mi sığdırmış? Aşkım benim sana olan aşkım asırlara sığmaz. Bitmek tükenmek bilmeyen bir sevgiyle seni seviyorum.

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da, kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de, ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek. Sevgiler günün kutlu olsun.

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

Dünyalar kadar bir güzele, güzelliğini göstermek isterdim aynalardan önce. Dünyanın en tatlı, en güzeli olan sevgilim günümüz kutlu olsun.

Sana sevgililer günü mesajı göndermek istedim, aradım taradım www.sevgimesajlarim.com/sevgililer-gunu-mesajlari/ baktım ama sana olan sevgimi anlatacak bir mesaj bulamadım. Seni tarifi mümkün olmayan bir aşkla seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Çiçek dalında koklanınca güzel, dünya seninle beraber aşk yaşadıkça güzel. Sevgililer günün kutlu olsun Aşkitom.

Rüyaların bazıları diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları rüyalarında bitmesini istemeyiz. Benim bitmesini istemediğim en uzun ve en güzel rüyam şimdi bu mesajı okuyor. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sana dalgalardan mürekkep yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de hemen inandın değil mi? Delisin sen, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Maviler deniz olurum, yeşiller giyer bahar olurum, Bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.!

Bir kuş misali, bir bir aşsam şu engelleri, gelsem senin yanına öpsem doyasıya, koklasam seni,  sana en büyük sevgililer günü hediyesi olsam bu yeter bana.

Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu sensin bitanem! Sevgililer günün kutlu olsun.

Bana kimse sen gibi baktı mı onu bilmem, lakin ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım, bakamadım. Aşıklar günümüz kutlu olsun canım Sevgilim.

Sen hastaya ilaç, uçsuz bucaksız denizlerde yakamoz, yeşil bir vadinin derinliklerinde ki huzur gibisin, ışığım, güneşim sensin, sevgimin kaynağı göz bebeğimsin Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Modern aşk istemem üzüntü, kederden başka nedir ki? Eski aşk isterim, aşkın en saf ve temiz halini. Seni isterim her halinle. Sevgililer günümüz kutlu olsun canım.

Gel hadi uzat elini tut ellerimi, benimle yan, benimle meydan oku her çaresizliğe, benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım mutlu yıllara Sevgililer günümüz kutlu olsun Bebeğim.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, hayal edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana sevdiğim, birciğim diyebildiğim için Allah’ıma hep şükrediyorum..

Beni çaresizlikten umuta, yalandan gerçeğe, eşi bulunmaz bir meleğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum. Beraberce mutlu tebessüm edeceğimiz günlere günümüz kutlu olsun.

Dün gece sen uyurken kırmızıya boyadım denizleri, uçurumdan attım sensizliği, haber saldım rüzgârlarla fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi. Sevgililer günümüz kulu olsun Sevgilim…

Kuyruklu yıldızlar dünyaya yetmiş yılda bir gelirlermiş. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem. Sevgililer günün kutlu olsun.

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel, ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin. Seni seviyorum Aşkım. Sevgililer günün kutlu olsun.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibi  hepsi pırıl pırıl parlıyordu. Ama ben seni, güneşi seçtim bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Sevgililer günümüz kutlu olsun Hayatımın anlamı…

Sana bu mesajla bir gül yolluyorum, çünkü uzaklardasın elimden ancak bu geliyor. Ama bil ki gülü canlı canlı gözlerinin içine bakarak vermek isterdim ve seni sevdiğimi fısıldamak, defalarca hiç usanmadan fısıldamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

Sevenler için belirli bir gün yoktur aslında sevenler için her gün sevgililer günüdür. Senin le beraber her günümüzün sevgililer günü tadında geçmesi dileğiyle Sevgililer günün kutlu olsun.

Arkadaşlarım soruyorlar hayatında biri var mı? diye. Hayatımda biri yok ama birinde hayatım var. Sevgililer günümüz kutlu olsun Aşk böceğim.

Sen benim hayatımda olduğun sürece, dünyada bana üzüntü keder yoktur. Beraberce daha çok sevgililer gününde beraber olacağız Sevgilim.

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana yüzlerce binlerce kez aşık olup seni düşündüm. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin, sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun.!

Bir yudum sevgi kocaman bir okyanusa bedelmiş. Şimdi gurbet ellerde senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Sevgililer günün kutlu olsun.

Eskiler derler ki: Her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökkuşağını takip ettim sende bitti. Benim en değerli hazinemsin, canımsın, cananımsın.  Sevgililer günün kutlu olsun.

Ne zaman ellerini tutsam gözlerimin önünden aylar geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse galaksiden bir yıldız düşer. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Ellerim titriyor, ellerini tutamıyorum. İçimden sarılmak kokunu ruhumda hissetmek geliyor, saramıyorum. Sana öylesine bağlanmışım ki, sensiz bir an bile duramıyorum.

Seni ne kadar seviyorum biliyor musun? Söz verip de tutmadığın günler kadar, beni beklettiğin saniyeler kadar, bana sevgiyle bakmadığın an kadar, uykularımı kaçırdığın geceler kadar, sonunda anladım senin de beni ne kadar sevdiğini zalim.

Ben seni neye benzetiyorum biliyor musun ey sevdiğim? Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak yıldızlar kadar erişilmezsin fakat bir farkın var yıldızlar binler tane sen bir tanesin. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Yeter ki hep seninle olayım bütün günleri bir ayda, bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir asırda yaşamaya razıyım seninle sevgilim sevdiceğim sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sen dünyaya gelmiş sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seviyorum ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin. Sevgililer günümüz kutlu olsun Meleğim.

Seni kumsaldaki kumlar, gökteki yıldızlar kadar çok seviyorum. Seni uçsuz bucaksız okyanuslar gibi sonsuz seviyorum. Sevgiler günümüz kutlu olsun.

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

Doğacak her güneşin sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Gözyaşım şarap olsa, gençliğim harap olsa, her günüm azap olsa yine seni seveceğim. Sevgililer günün kutlu olsun.

Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Ey Sevdiceğim sevgililer günümüz kutlu olsun.

Hep anlatılır Ferhat aşkından dağları delmiş ben senin bana bir gülüşüne delmedik dağ bırakmam Aşkım. Sevgililer günümüz kutlu olsun hayatımın aşkı.

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Hayatımızın her anında beraber olmamız dileğiyle sevdiceğim. Sevgililer günün kutlu olsun.

Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Beraber güzel günler dileğiyle sevgililer günümüz kutlu olsun….

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana sürekli yeniden başlamak isterim. Seninle yaşamak seninle yaşlanmak isterim. Sevgililer günün kutlu olsun AŞKlM

Sevgi paylaştıkça çoğalıyormuş. Ben senin sevgini nasıl paylaşabilirim ki, sen benimsin, bedenimsin. Seni çok seviyorum sevgililer günümüz kutlu olsun.

Yaşamak önlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Sevgililer gününde yanında değilim belki ama özlemim sevgim hep seninle. Seni seviyorum günümüz kutlu olsun….

Bu gün sevgililer günü sevgilime sevgililer günü sözleri göndereyim dedim. Oraya baktım buraya baktım sonra kendime deli misin sen dedim. Sana yakışan en güzel kelime aklıma geldi.  Seni Seviyorum

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, geceleyin gökyüzünde parlayan yıldızım, sabahleyin ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sana bahçeden bir demet gül değil, güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Linkback: http://www.buyuknet.com/sevgililer-gunu-mesajlari-t45639.0.html

 
Etiket:
sevgililer günü  sevgili 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(Ortalama: 5 Üzerinden 1 , 2 Oy)

Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Sevgililer günü mesajları

Sevgililer günü mesajları »Aşk ne zaman, nerden eseceği belli olmayan bir fırtına gibidir. Sen de benim zamansız en büyük fırtınamsın. Bi Tanem iyi ki varsın. Sevgililer