Sınıf öğretmeninden 1. dönem karne görüşleri 2016

Sınıf öğretmeninden 1. dönem karne görüşleri 2016 »Çalışkan oğlum benim seninle gurur duyuyorum." Yaptıklarım yapabileceklerimin teminatıdır. "İşte  felsefen bu olsun ve bu doğrultuda git....

Sınıf öğretmeninden 1. dönem karne görüşleri 2016

Çalışkan oğlum benim seninle gurur duyuyorum." Yaptıklarım yapabileceklerimin teminatıdır. "İşte  felsefen bu olsun ve bu doğrultuda git. Her şeyin en iyisini yapabilirsin, buna yürekten inanıyorum...

İşte benim karnem diye gurur duymak zor değil. Bu dönem böyle olsun sende 2. dönem gurur duyacağın notlar alırsın. Sana güveniyorum.

Artık daha da büyüdün, yaptığın hataları görmeye başladın. Bundan sonra eksiğin olan matematik dersinde daha da çalışmalısın. Sana güveniyorum.

Çok özenli ve düzenlisin tatlım. Bu disiplinini çok takdir ediyorum. Bu şekilde devam et ve zirveye tırmanmaya çalış ki bunu çok rahat yapabilirsin. En iyi ol....

En iyi olabilecek kapasiteye sahipsin. Lütfen sahip olduklarının farkına var ve var gücünle çalış daha da iyi ol. Bunu kolaylıkla halledebilirsin.

Hayatın zorluklarıyla karşılaştığında keşke keşke o yıllara dönebilseydim diyeceksin. Bunu dememek için, zorlukları göğüsleyebilmek  için derslerine asıl. Bunu yapabilirsin.

Birinci dönemde gösterdiğin gayretle başarını artığını görebiliyorsun. Daha fazlasını yapmanı istiyorum. Yapabileceğine de inanıyorum.

Bu dönem gösterdiğin başarının çok daha fazlasını yapabileceğini biliyorsun, biraz azim ve zamanla daha da başarılı olabilirsin.

Başarılı geçen ilk dönem için seni tebrik ediyorum. Ancak senden daha fazlasını bekliyorum. Bunun için planlı ve düzenli çalışmayı alışkanlık haline getirmelisin. Tatili iyi değerlendirmeni ve önümüzdeki döneme çok daha hazır başlamanı temenni ediyorum. Tatilde tüm derslerden konu tekrarı yaparak bol soru çözersen ikinci dönem notlarının daha da yükseldiğini göreceksin. Sana güveniyorum

Boş bir öğrenci değilsin, ama biraz daha disiplin ve sıkı çalışırsan başarı basamaklarını üçer beşer çıkacaksın.Yapabileceğini biliyorum.

Biraz daha düzenli olur, gayret ederse başarısı artacaktır. Bu sene diğer seneler gibi değil. Sende çalıştığın zaman başarabildiğini gördün. Çok daha fazlasını yapabilirsin.

Bu sene diğer seneler gibi değil, sen de fark etmeye başladın. Artık okuduğunu anlıyor, hatalarının farkına varıyorsun. Çok çok çok çalışıp eksiklerini tamamlamalısın.

Çalışmalarına ara vermeden devam etmeli; disiplinli ve düzenli çalışmayı aksatmamalısın. düzenli ve disiplinli çalışmanın seni başarıya götürdüğünü gördün. ikinci dönem de daha fazla  çalışacağına inanıyorum. Sana güveniyorum.

Biraz istek ve  gayretle başarabileceğini görüyorsun. Çok başarılı kişilerin senden hiç bir eksiği yok. Başarılarınla beni mutlu ediyorsun. Daha fazlasını istiyorum. Yapabilirsin!

Vehbi başarmak için biraz çaba gerekli sen bunu yapabilirsin, yeter ki yapabileceğine inan. 2. dönem daha planlı ve azimli olup, başarıya ulaşacağına inanıyorum.

Bir tanem! Derslerinde göstermiş olduğun başarıdan dolayı tebrik ederim.
Örnek davranışlarınla her zaman benim gururum oldun.
Gurur kaynağım benim…

"SORUMLULUK" :İnsanın üstlendiği rollerin gereklerini yerine getirmesidir. Bir öğrenci olarak lütfen sorumluluklarını belirle ve bu doğrultuda hareket et. Bunu yaparsan başarı kaçınılmaz hale gelir. Buna ihtiyacın var. Yapabileceğini çok iyi biliyorum.

Daha fazla çalışırsan bulunduğun yerin çok çok üstüne çıkabilirsin. Daha dikkatli olman gerekiyor. Bundan fazlasını yapabileceğini biliyorum.

Sen karnenle gurur duyarken bende seninle gurur duyuyorum. İyi ki senin gibi bir öğrencim var. Tebrik ederim.. 2. dönemde daha fazlasını yapacağını biliyorum.

Davranışlarıyla örnek bir öğrenci, iyi niyetli ve uyumlu, ailesinin de gayretiyle derslere biraz daha özen gösterirse başarısı artacaktır.

Sana yakışır bir karne, tebrik ederim benim  gülen yüzüm. İyi tatiller,  fazlasıyla hak ettin. Sakın çalışmayı bırakma!

Çalışmalarına ara vermeden devam etmeli; disiplinli ve düzenli çalışmayı aksatmamalısın. düzenli ve disiplinli çalışmanın seni başarıya götürdüğünü gördün. ikinci dönem de daha fazla  çalışacağına inanıyorum. Sana güveniyorum.

Hayatın zorluklarıyla karşılaştığında keşke keşke o yıllara dönebilseydim diyeceksin. Bunu dememek için, zorlukları göğüsleyebilmek  için derslerine asıl. Bunu yapabilirsin.

Kurallara uymakta zorlanıyor, kılık-kıyafete özen göstermeli, iyiniyetli, gayretli fakat bunlar yetersiz. 2. dönem daha çok çalışıp düzenli olmalısın.

Hepimize eski Yusuf'un ne kadar başarılı, samimi, yardımsever, iyi niyetli, dürüst ve paylaşımcı bir öğrenci olduğunu hatırlatır mısın? Eskisi gibi olmanı istiyorum.

Hayatın zorluklarıyla karşılaştığında keşke keşke o yıllara dönebilseydim diyeceksin. Bunu dememek için, zorlukları  göğüsleyebilmek için derslerine asıl. Bunu yapabilirsin.


Linkback: http://www.buyuknet.com/sinif-ogretmeninden-1-donem-karne-gorusleri-2016-t45236.0.html

 
Etiket:
yazilimcilar 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(2 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir?

Bu Konuyu Neden Beğenmediğinizle ilgili açıklayıcı yazı yazarsanız konuyu ona göre güncelleyeceğiz.Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Mesajınıza cevap yazmamızı isterseniz aşağıdaki alanı doldurun

Email:
Sınıf öğretmeninden 1. dönem karne görüşleri 2016

Sınıf öğretmeninden 1. dönem karne görüşleri 2016 »Çalışkan oğlum benim seninle gurur duyuyorum." Yaptıklarım yapabileceklerimin teminatıdır. "İşte  felsefen bu olsun ve bu doğrultuda git.