Son Teknoloji Uzmanı Z2 Xperia!

Son Teknoloji Uzmanı Z2 Xperia! » İlerleyen teknolojiyi göz önüne alırsak Sony isminden Xperia ürünleriyle oldukça fazla piyasada yer almaya başladı. Yeni çıkardığı modeli Xperia Z2...

Son Teknoloji Uzmanı Z2 Xperia!

*

İlerleyen teknolojiyi göz önüne alırsak Sony isminden Xperia ürünleriyle oldukça fazla piyasada yer almaya başladı. Yeni çıkardığı modeli Xperia Z2 ürününde yeni görselliğe ve özelliklere çok önem gösterdiğini bu ürünüyle belli etmiş oldu. Cep telefonu piyasasında oldukça inişli çıkışları yakalasada bu ürünün özellikleriyle isminden oldukça söz ettireceğe benziyor.

Xperia Z2 ürün özelliklerinde fazlasıyla iddialı olan Sony cep telefonu piyasasındaki düşen yerini geri kazanabilecek gibi gözüküyor. Son teknoloji olarak kullandığı parçalarda özellikle birisi var ki çok dikkat çekiyor. Cep telefonun kamerası 20.7 mega pixel kamerasıyla kullanıcılarını fazlasıyla şaşırtan Sony bu klassmanda oldukça iddialı olacağınıda gösteriyor. Fotoğraf çekmeyi seviyorsnız ve çokça fotoğrafınız olsun istiyorsanız bu ürünün kamerasıyla güzel anılarınızı yakalayabilirsiniz. Xperia Z2 sırf kamerasıyla değil ekran boyutu olarak da müşterilerine oldukça fazla seyir hali verecek gibi duruyor. 5.2" inç ebatındaki HD FULL TRILUMINOS ekranı ile kullanıcılarına oldukça güzel görüntüler sağlıyor. Kayıtlarında 4K çözünürlüğüde sağlayan cihazda hemen hemen son teknoloji olarak yok yok gibi gözüküyor. Bu cihazın en büyük hedefi Sony Xperia ismini müşterilerinde kalıcı olarak isminin kalmasını sağlamak olsa gerek. Cihazın satışında Avea liderlik etmekte olup, kampanyalarında, paketlerinde ve tarifelerinde kararlı şekilde satmakta görünüyor. Cİhazın ne kadar kaliteli olduğuna dair bir önceki ürününü kullananlardan tecrübeye dair bilgilerini sorgulamalarını ve sağlamlığının ne kadar belirgin olduğunuda öğrenebilirler.Telefonlar içerisinde uzunca bir zaman yer alacak gibi duran bu ürün için Sony oldukça fazla çaba sarfetmiş ve üzerinde ki kullanımı hakkında birden çok deneyim sağlamışlar.

Ürüne sahip olanlar dilediği gibi 20.7megapixel kamerasıyla çok canlı ve kaliteli fotoğraflar çekebilir, 4K teknoloji ile oluşan video desteği kaliteli videolar çekebilir ve ekran kalitesi büyüklüğüyle seyrine doyamadığınız filmlerinizi dizilerinizi izleyebilirsiniz. İsminden oldukça uzun zaman söz ettirecek olan Sony Xperia Z2 için yaşayacağınız tecrübe sonucu vazgeçilmezliğini anladığınız zaman kullanım keyfi daha çok olacaktır.

Linkback: http://www.buyuknet.com/son-teknoloji-uzmani-z2-xperia-t43069.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(2 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Son Teknoloji Uzmanı Z2 Xperia!

Son Teknoloji Uzmanı Z2 Xperia! » İlerleyen teknolojiyi göz önüne alırsak Sony isminden Xperia ürünleriyle oldukça fazla piyasada yer almaya başladı. Yeni çıkardığı modeli Xperia Z2