Warcaraft server patch dosyaları

Warcaraft server patch dosyaları » Evet dün gece başladığım çalışmam bugün akşamüstü bitti, uploaddan sonra sizlere sunuyorum, aslında tek yaptığım gerekli dosyaları ve rehberleri...

Warcaraft server patch dosyaları

*

Evet dün gece başladığım çalışmam bugün akşamüstü bitti, uploaddan sonra sizlere sunuyorum, aslında tek yaptığım gerekli dosyaları ve rehberleri bir araya getirmek oldu. bu 60mblık paket sıfırdan servera bağlanmak için gereken herşeyi barındırıyor (oyun hariç) yani o patch orda bu dosya burda kalabalık etmek istemiyorsanız indirip bir yere zulalayın, servera bağlanmak için oyun ve bu paket yeterli.
Ayrıca bu dosyayı hazırlamamın diğer bir sebebi warcraftın ftp patch mirrorunun şuan çalışmıyor olması ve mirror sitelerinde düşük hızlı bağlantı veriyor olmaları, birkaç kişinin uplayın şu peçi dediğini duyduktan sonra daha iyisini yapmaya karar verdim, herneyse indirin kullanın anlatımı dahil herşey içinde.

LİNK= http://rapidshare.com/files/139551654/EuroBattle.net_Full_Patch_AIO.rar


Linkback: http://www.buyuknet.com/warcaraft-server-patch-dosyalari-t10398.0.html

kelimesi kelimesine alıntı yapmasan bari :D

kelimesi kelimesine alıntı yapmasan bari :D
Bu alıntı degil !


Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(2 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir?

Bu Konuyu Neden Beğenmediğinizle ilgili açıklayıcı yazı yazarsanız konuyu ona göre güncelleyeceğiz.Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Mesajınıza cevap yazmamızı isterseniz aşağıdaki alanı doldurun

Email:
Warcaraft server patch dosyaları

Warcaraft server patch dosyaları » Evet dün gece başladığım çalışmam bugün akşamüstü bitti, uploaddan sonra sizlere sunuyorum, aslında tek yaptığım gerekli dosyaları ve rehberleri