Yeni Trend MessageMe

Yeni Trend MessageMe »MessageMe fenomen olma yolunda ilerliyor WhatsApp ile başlayan mesajlaşma trendi mobil platformlarda hızla yükseliyor. Pastanın büyük olması...

Yeni Trend MessageMe

MessageMe fenomen olma yolunda ilerliyor

WhatsApp ile başlayan mesajlaşma trendi mobil platformlarda hızla yükseliyor. Pastanın büyük olması nedeniyle de pek çok yeni oyuncu rekabete giriyor.

Kısa süre önce yayın hayatına başlayan MessageMe, hem App Store hem de Play Store üzerinde bir numaralı ücretsiz uygulama olma başarısını gösterdi.

Uygulama metin tabanlı mesajlaşma yanında YouTube videoları, ses kayıtları, müzik, el çizimleri, PIN numara desteği, sosyal ağlardan medya içeriklerini gönderebilme ve entegrasyon şeklinde dikkat çekici özellikleri bulunuyor. Uygulama ve mesajlaşma tabi ki ücretsiz.


Linkback: http://www.buyuknet.com/yeni-trend-messageme-t40285.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

(2 oy, ortalama: 1/5 üzerinden)

Konu Hakkında Görüşün Nedir?

Bu Konuyu Neden Beğenmediğinizle ilgili açıklayıcı yazı yazarsanız konuyu ona göre güncelleyeceğiz.Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Mesajınıza cevap yazmamızı isterseniz aşağıdaki alanı doldurun

Email:
Yeni Trend MessageMe

Yeni Trend MessageMe »MessageMe fenomen olma yolunda ilerliyor WhatsApp ile başlayan mesajlaşma trendi mobil platformlarda hızla yükseliyor. Pastanın büyük olması