2011 Antivürüsler

şerefli02.12.2010 - 06:21 |
 Kaspersky Internet Security 2011 11.0.1.400
Kaspersky Internet Security 2011, Internette tam güvenli olmanızı sağlayan herşeye sahiptir. Hem size hem ailenize; çalışırken, alışveriş yaparken, bankacılık işlemlerinde ve hatta çevirimiçi oyun dünyasında bile kesintisiz güvenlik sağlar.
Kaspersky Internet Security 2011 ile tüm tehditlerin önünde durun!

Kaspersky Internet Security 2011 sayısız yeni ve geliştirilmiş eşsiz koruma teknolojileri ile bilgisayarları ve laptopları en yeni tehditlere karşı koruma fırsatı sunar:
Risk- tabanlı Uygulama Kontrol sayesinde sistem kaynaklarına erişim hakkını ve hassas bilgilere Internetten erişim hakkını denetler.
Sistem İzleyicisi – Sezgisel-tabanlı olarak şüpheli programları izler, analiz eder, kaydeder ve engeller.
Güvenli gezinme modu ile uygulamalar ve web sitelerine risksiz erişim
Kurtarma CD’si.
Web siteleri için güvenli çalışma modu ile çevirimiçi bankacılık gibi diğer aktivitelerde oluşabilecek yüksek kimlik hırsızlığı riskini ortadan kaldırır.
Geliştirilmiş zararlı yazılımdan koruma teknolojisi ile etkilenmiş PC’lerin temizlenmesine yardımcı olur
Yeni Sistem İzleyisi teknolojisi ile kötü amaçlı programın eylemleri, ürünün nasıl yapılandırıldığına bağlı olarak otomatik olarak veya kullanıcının izniyle iptal edilir.
Güvenli gezinme teknolojisi kullanıcıya bir kaynağın güvenilirlik durumu konusunda bilgi verir ve şüpheli sitelere erişimi engeller.
Not: Key derdi yoktur yapıcağınız bir kaç işlem sayesinde uzun kullanabilirsiniz.. Resimli
Anlatım İçinde
not: bazı antivirüsler crackı tararken şüpheli olarak tanımlıya bilir temizdir
bizzat kullanıyorum.. endişe edilicek bir şey yok şüphesi olan varsa lütfen indirmesin
Lisans: Full
Platform: Windows XP/Vista/7
Dil:Türkçe

 

ESET Smart Security 4 FİNAL (TÜRKÇE)
Akıllı Tespit
ESET, zararlı davranışları oldukça verimli bir şekilde tespit edebilen güvenlik tabanlı bir yapay zeka yapısı kullanmaktadır. ESET Smart Security, gelişmiş sezgisel tarama teknolojisiyle bilinmeyen tehditleri tespit ederken jenerik imzalar ve genetik teknoljisiyle bilinen tehditlerin farklı türevlerini tespit ederek öncelikle proaktif koruma üzerine odaklanmıştır. Bilgisayarlar virüs salgınları ile imza güncellemeleri arasında internet tehditlerine çok açık bir durumda kalmaktadırlar. ThreatSense® teknolojisi sayesinde bu tehditler minimize edilerek maksimum koruma sağlanır.
Çok Düşük Sistem Kaynağı Kullanımı
ESET Smart Security sistem şartlarıyla mükemmmel bir şekilde eşleşecek şekilde optimize edilmiştir. ESET pazardaki en düşük sistem kaynağı kullanımı ile en hızlı sistem başlangıcı ve performansı sunan bir çözüm olarak tasarlamıştır.
Antivirus & Antispyware Özellikleri:
Geliştirilmiş Temizleme[/cloor]
Antivirus sistemi artık tespit ettiği zararlı kodları akıllı olarak kullanıcı aracılığı gerektirmeden temizleyip silebilecek.
Arkaplan Tarama Modu
Virus taraması, sistem performansını düşürmeden arkaplanda başlatılabilecek.

Daha Küçük Güncelleme Dosyaları
Temel optimizasyon süreçleri sonucunda güncelleme dosyaları küçük hale getirildi. Ayrıca güncelleme dosyalarının bozulmaya karşı koruması arttırıldı.
Yaygın E-posta İstemci Koruması
Artık gelen giden e-postaları sadece MS Outlook’ta değil, ek olarak Outlook Exprees ve Windows Mail programlarındada taraybilme özelliği program eklenmiştir.

Farklı pek çok küçük değişiklik
Yüksek hız ve performans için dosya sistemine doğrudan erişim ve virüslü dosyalara erişimin bloklanması. Windows Vista’da dahil Windows Güvenlik Merkezi optimizasyonu.
Lisans: Full
Platform: Windows XP/Vista/7
Dil:Türkçe

 

Norton ınternet securty 2011 Türkçe Full
Bilgisayar kullanırken kendinizi güvende hissediyorsunuz. Peki ya internete bağlanırken? Sizleri en son çıkan online tehditlere karşı sürekli olarak koruyacak güvenlik programını arıyorsanız, Norton Internet Security 2011 virüs, spyware (casus), worm (solucan), trojan (truva atı) ve diğer benzer kötü niyetli yazılımlara karşı arka planda sürekli çalışarak hem bilgisayarınızı koruyor hemde web sitelerindeki kötü amaçlı yazılımlara, avcılara veya hackerlara karşı kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlıyor.Norton Internet Security artık bilgisayarınızda güvenli şekilde istediğiniz online işlemleri yapmanız için “phishing” olarak adlandırılan internet sitelerindeki kötü niyetli saldırı ve tuzaklara karşı da gelişmiş güvenlik önlemleri bulunduruyor. İki taraflı güvenlik duvarı uygulaması ve optimize edilmiş ağ güvenliği gibi güvenlik seçenekleriyle ister yolda ister evde isterseniz internet cafelerde her zaman güvende olacaksınız.Korunma güncellemelerine ek olarak, Norton Internet Security yeni ürün özellikleri sağlayarak ile paranızın karşılığını size tam anlamıyla sunuyor. Sürekli güncellenen yapısı ve en son teknoloji güvenlik motoru ile en hızlı taramaları size sunan program yazılım yapılandırmasıyla en yüksek performans veren güvenlik paketlerinden biri.
Lisans: Full
Platform: Windows XP/Vista/7
Dil:Türkçe

 

Avira AntiVir Premium v10.0.0.603 – [FULL VERSION]
Birçok tehlikeye karşı profesyonel koruma sunan Avira AntiVir Premium’un geliştirilmiş 2010 versiyonu sayesinde gerçek zamanlı taramayla bilgisayarınız ve verilerinizi dışarıdan gelebilecek zararlara karşı koruyabileceksiniz. İsterseniz düzenli bir güncelleme ve bilgisayar güvenlik taraması da yapabilen bu program ile bilgisayarınızın güvenliği artacak ve her daim tehlikelere karşı bilgisayarınız tetikte olacak.
Virüslere ve solucanlara karşı koruma sağlar. (anti-virus)
Reklam ve casus yazılımlara karşı koruma sağlar. (anti-adware & anti-spyware)
Hesap hırsızlarına karşı güvenlik sağlar. (anti-phishing)
Güvenlik yazılımlarınızı pasif durumda bırakarak sisteme sızan yazılımları engeller. (anti-rootkit)
İnternette dolaşırken virüs indiren sitelere karşı koruma sağlar. (antidrive-by)
E-Posta adresinize gelen zararlı yazılımları da kontrol eder. (email scanner)
Zararlı web sitelerini engeller. (webguard)
Sisteminizin zarar görme ihtimaline karşı kurtarma CD’si yaratma imkanı. (rescuesystem)
AntiVirProActiv filtresiyle şüpheli yazılımlardan sistemi kurar. YENİ!
Kişisel bilgisayarınıza zarar veren yazılımlara karşı korumakla kalmaz hataları onarır. YENİ!
Sadece 5 tıklamayla ekspress kurulum. YENİ!
Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde de hiçbir zorluk çekmeden bu programı kullanabilirsiniz. E-posta hesaplarından tutun da aklınıza gelebilecek her şekilde gelebilecek tüm tehlikelere karşı tam koruma sağlar. Dizüstü bilgisayarlar için sistem kaynaklarını en düşük düzeyde kullanma özelliği de sunan Avira AntiVir Premium gelişmiş özellikleri sayesinde sisteminizin en gerekli yazılımlarından biri haline gelebilir.
Not: kurmadan önce eski antivirüsünüzü silin
içindeki crack silinme ihtimali var bizzat denendi sorunsuz çalışıyorlar
Her arşivde bulunması gerek


Forumda Crack Serial vs. alısverisi yapmak kesinlikle yasaktır, linkler kaldırılmıstır..

Linkback: https://www.buyuknet.com/2011-antivurusler-t31993.0.html

Etiket:
 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
2011 Antivürüsler
2011 Antivürüsler
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2
2011 Antivürüsler

2011 Antivürüsler »  Kaspersky Internet Security 2011 11.0.1.400 Kaspersky Internet Security 2011, Internette tam güvenli olmanızı sağlayan herşeye sahiptir.