Bikini Modelleri

forget19.03.2010 - 19:42 |
    Deniz sezonu çoktan açılmışken ne giycem derdine mi düştünüz size birkaç öneri bu önerilerle plajlarda en çarpıcı havalı kişi siz olabilirsiniz. Kendinize uygun mayo ve aksesuarlarla ve bu senenin moda renkleriyle en trend kişi siz olacaksınız 2014 Mayo ve Bikini modelleri Viktoria’s Secret modelleri arasında yer alan Litvanya’lı model Edita Vilkeviciute’i reklam yüzü olarak seçti. Next’in  mayo ve bikini modellerinde baskılar, çizgili ve çicek desenleri, leopar desenleri yer almaktadır. Movea 2014 bikini ve mayo modellerinde cut-out modeller koleksiyonun en gözde parçaları 2014 yaz sezonunda geometrik detaylar ve color-block bikini ve mayolar oldukça fazla göreceğiz.


     Plajlarda artık sadece bikini ve mayolar yetmiyor kullanmış olduğunuz aksesuarlar, saç ve makyajınızla şıklığınızı tamamlayan unsurlar olacak. Bu sezon plajlarda kadınların her daim tercihi olan basic modellerin yanı sıra moda kesimler ve farklı tarzlar dikkat çekiyor.İkonik parçalar basic modellerle birleşerek farklı bir stil oluşturmayı sağlıyor.Retro görünümlerin öne çıktığı yeni sezonda mayolar bikiniler kadar beğeni topluyor.Mayo tasarımlarında iddialı sırt detayları öne çıkıyor.

Linkback: https://www.buyuknet.com/bikini-modelleri-t21629.0.html

Etiket:
 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Bikini Modelleri
Bikini Modelleri
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2
Bikini Modelleri

Bikini Modelleri »    Deniz sezonu çoktan açılmışken ne giycem derdine mi düştünüz size birkaç öneri bu önerilerle plajlarda en çarpıcı havalı kişi