2016 İlkbahar / Yaz Modası

  Şık giyinmek bütün kadınların isteği. Şık giyinmenin olmazsa olmazı takdir edersiniz ki topuklu ayakkabı. Herkes içinden soruyordur: "Hem şık hem de rahat giyinmek mümkün müdür?" diye. Kalın topuklu ayakkabılarla bunu yakalayabiliriz.

      2016'nın yaz modası da bizimle aynı fikirde. 2016 yaz modası kalın topuklı stillettolar yeniden gümdemde.Moda olmasının yanında rahat olmaları yönünden de tercih edebilirsiniz. Zaten ince uzun topuklar üzerinde günboyu durmak güzelliğimiz uğruna da olsa canımızı yakıyor. Gerek rahatlığıyla gerek fazla ağır durmamasıyla sıkça tercih edeceksiniz. 2016 yaz sezonunda sıklıkla göreceğiniz kalın topuklu modelleri size sunduğu konfor ve şıklıkla aradıklarına cevap olacak. Ciddi bir popülerlik de yakalayacaksınız. Aramızda çalışan bayanların özellikle ofis stili kalın topuklular şıklık ve rahatlıklarıyla vazgeçemez olacaktır. Öte yandan sivri burunlar bacak boyunuzu uzatacağından aslında uzun görünmenize yardımcı olacak.

Linkback: https://www.buyuknet.com/2016-ilkbahar-yaz-modasi-t45747.0.html

 
Etiket:
2016 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

2016 İlkbahar / Yaz Modası
(Ortalama: 5 üzerinden 1.00 , 2 Oy)


Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

2016 İlkbahar / Yaz Modası

2016 İlkbahar / Yaz Modası »  Şık giyinmek bütün kadınların isteği. Şık giyinmenin olmazsa olmazı takdir edersiniz ki topuklu ayakkabı. Herkes içinden soruyordur: