Ales’e hazırlanan öğrenciler için hızlı okuma eğitimi

ahmetmurat24.12.2014 - 14:22 |
Hızlı Okuma ile Formasyon Eğitimi Almada Kolaylık

Geleceğimizi belirleme yolunda, önemli basamaklardan birisi yüksek lisans eğitimidir. Yüksek lisans eğitimi alabilmek adına ALES’in önemi oldukça büyüktür. Limit Hızlı Okuma Kursu ile okuma ve anlama hızınızı artırarak; bu sınavın üstesinden çok daha rahat bir şekilde gelebilirsiniz. Peki bu durum nasıl gerçekleşecek?

Hıza ve Konsantrasyona Dikkat

ALES, takdir edersiniz ki ÖSYM’nin uyguladığı sınavlar arasında, bilgiden çok kişinin hızını, dikkat ve konsantrasyonunu ölçen sınavlardan biridir. Hızımızın ve buna bağlı bir şekilde de konsantrasyonumuzun artmasını nasıl sağlayabiliriz?

Etkili ve Hızlı Okuma Eğitimi

Hızlı Okuma, göz kaslarını eğiten, gözün görme alanını genişletip kelimeler üstünde başıboş gezinmesini önleyen bir okuma tekniğidir. Hızlı Okuma ile göze etkin bir tempo kazandırılır ve görme ile algılama arasında uyum sağlaması yapılır.

Hızlı Okuma Eğitiminde Teknik-Pratik Glişkisi

Hiç şüphesiz ki Anlayarak Hızlı Okuma teknikleri kişinin okuma ve anlama hızını büyük ölçüde artırmaktadır. Hızlı Okuma Eğitimi profesyonel kişilerden alındığında okuma hızınızı minimum iki katına çıkabilen ve buna bağlı olarak da konsantrasyonunuzu artıran yegane bir eğitimdir. Peki Limit Hızlı Okuma Kursu bunu nasıl başarıyor? Şöyle ki; kişi okuma esnasında kendini sorunun içinde bularak dış etmenlerle olan bağını minimuma indiriyor. Aynı zamanda soru içinde kaybolmasını sağlayan etmenlerin de ortadan kaldırılmasıyla daha net ve hızlı bir bakış açısına sahip olunuyor. Bu da kişinin soru hakkında daha öz ve sade bir düşünceye sahip olmasını sağlayarak hızlı bir şekilde cevabı bulmasını sağlıyor.

ALES Öğrencilerine Yönelik Sınav Odaklı Eğitim

Bilgiye yapılan yatırım geleceğe yapılan yatırımdır. Limit Hızlı Okuma Test Odaklı Öğrenme metodu ile birlikte; uzun test sorularını okuma ve anlama hızınızı en az 2 kat artırabilirsiniz. Test teknikleri üzerinden verilen, Anlayarak Hızlı Okuma eğitimi ile birlikte soru başına 5-7 saniye artırarak; sınavlarda sürenizi tutumlu ve verimli kullanabilirsiniz. Bu teknikle öğretilen veriler daha kalıcı ve etkili öğrenme becerileri aşılar. Test teknikleri ile anlayarak hızlı okuma tekniklerinin harmanlanması sonucu elde edilen başarılar daha kalıcı olmaktadır.

Limit Hızlı Okuma Kursu ile ALES’te Farkınızı Ortaya Koyun

Limit Hızlı Okuma Eğitimi almış bir öğrenci, almamış öğrenciye kıyasla soru başına ortalama 5-7 saniye artırarak ekstra süre artırır. Hızlı Okuma Eğitimi ile anlama hızını da artıran öğrenci, rakiplerine fark atarak; ALES sınavında büyük avantaj elde eder. Eğitim ile paragraf sorularını anlayarak en az iki kat daha hızlı okuyabilirsiniz. Metinleri anlama ve değerlendirme yetinizi geliştirerek; dikkat ve konsantrasyonunuzu üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Okurken beyninize daha iyi iletişim beceri ve teknikleri kazandırarak başarı oranınızı artırabilirsiniz. Etkili Hızlı Okuma Eğitimi ile birlikte ALES’e hazırlanırken zamanınızı da ekonomik kullanmış olursunuz. Test sorularını çok daha hızlı bir şekilde okuyup daha fazla soru çözebilirsiniz. Limit Hızlı Okuma ile aynı zamanda kendinize ayıracak daha fazla zaman edinmiş olursunuz.

Linkback: https://www.buyuknet.com/alese-hazirlanan-ogrenciler-icin-hizli-okuma-egitimi-t43938.0.html

hızlı okuma kursu eğitmeni limithizliokuma.com
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Ales’e hazırlanan öğrenciler için hızlı okuma eğitimi
Ales’e hazırlanan öğrenciler için hızlı okuma eğitimi
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2