Android Adobe Flash Player indir

Buyuknet03.08.2013 - 03:25
Adobe Flash Player, Android işletim sistemini kullanan mobil cihazların flash içerikleri oynatmasını sağlayan bir mobil uygulamadır.

Adobe Flash Player ile internet adreslerinde kullanılan zengin görselleri görüntüleyebilir ve video oynatıcılarını çalıştırabilirsiniz. Son dönemlerde internet sitelerinde bolca kullanılan flash içeriklerin tarayıcı üzerinde görüntülenmesini sağlayan Adobe Flash Player, hemen her mobil cihazda yer alması gereken ilk uygulamalardan biridir.
Not: Uygulama Google Play üzerinde artık yayınlanmamaktadır. Adobe'un Android Flash Player uygulamasını geliştirmeyi durdurması nedeniyle Google Play'den de kaldırılan uygulama sayfası sadece daha önce Adobe Flash Player uygulamasını indiren kullanıcılara açılmaktadır. Bu nedenle size doğrudan uygulamanın APK kurulum dosyasını sunuyor. APK dosyasını Android cihazınızın SD kartına atmanız ve "Ayarlar / Güvenlik / Bilinmeyen Kaynaklar" kısmını seçili yapmanız yeterli olacaktır.

Dosyayı indirmek için Tıklayın

Linkback: https://www.buyuknet.com/android-adobe-flash-player-indir-t41818.0.html

Etiket:
 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Android Adobe Flash Player indir
Android Adobe Flash Player indir
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2
Android Adobe Flash Player indir

Android Adobe Flash Player indir »Adobe Flash Player, Android işletim sistemini kullanan mobil cihazların flash içerikleri oynatmasını sağlayan bir mobil uygulamadır. Adobe