Avea Denemesi Bedava Kampanyası

Eşref21.07.2014 - 04:55
Kampanya Bilgisi

Siz değerli müşterilerimize Avea'yı tercih ettiğiniz için teşekkür ediyor ve ilk 3 ay boyunca Avea içi 500 dakika, Avea içi 500 SMS ve 500 MB cepten interneti hediye ediyoruz!

Detaylar

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

Denemesi Bedava Kampanyası 2 Ocak 2014- 30 Eylül 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
2 Ocak 2014 tarihi öncesinde listedeki tarifelerde bulunan müşterilerimiz Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde 12 ay kalma sözü vermeleri durumunda “3’lü Paket”ten ilk 3 fatura dönemi boyunca ücretsiz yararlanabileceklerdir.
3’lü Paket bilgileri için tıklayınız.
Kampanyaya SMS ya da Avea Müşteri Hizmetleri aracılığıyla kayıt olunacaktır. SMS yoluyla yararlanmak için DENEME yazılıp 5555’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir.
Kampanya kapsamında 3’lü pakete taahhüt alınmayacak olup müşterilerimiz diledikleri zaman paketlerini iptal edebilirler, paket iptalinde bulunan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır. Ancak ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturalı ve faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturalarına kampanya kapsamında verilen indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamından müşteri lehine olanı cezai bedel olarak yansıtılır.
3 fatura döneminin sonunda ücretsiz faydanın ilgili fatura dönemi sonunda sonlanacağına dair müşterilere sms ile bilgi verilecektir. 3 fatura dönemi sonrasında paket aylık 10TL ücretle otomatik yenilenecektir. Pakete 10TL ücretle devam etmek istemeyen müşteriler, herhangi bir cayma bedeli yansımadan, kampanya iptali için IPTAL DENEME yazıp 5555’e sms gönderebileceklerdir.
Kampanyadan bir GSM numarası en fazla bir kez yararlanabilir.

Kaynak : http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Kampanyalar/DenemesiBedavaMevcut

Linkback: https://www.buyuknet.com/avea-denemesi-bedava-kampanyasi-t43246.0.html

Etiket:
avea denemesi bedava  avea bedava internet 2014 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Avea Denemesi Bedava Kampanyası
Avea Denemesi Bedava Kampanyası
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2