Avira AntiVir Personal Edition indir dowland et

Buyuknet08.12.2009 - 19:10
Sistem Gereksinimleri : Windows (2000/XP/Vista) / Linux / FreeBSD / Solaris
Yayımcı : Avira
Lisans Durumu : Ücretsiz

Arka planda çalışıp çalışmadığı belli olmayan, yenilenmiş yeni yüzü ile daha modern ve yeni motoru sayesinde kullanımı çok daha kolaylaşan, kendi kendine güncelleme özelliği olan, Alman Avira firması tarafından son kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan kullanışlı bir anti-virüs programıdır.
Ürün açıklamasına =Ürün açıklamasına buradan, kullanım kılavuzuna buradan, ve ayrıntılı sistem gereksiminlerine buradan ulaşabilirsiniz.buradan, kullanım kılavuzuna buradan, ve ayrıntılı sistem gereksiminlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Önemli Uyarı: Microsoft sistem dosyası "mfc42.dll" sisteminizde eksik ise program kurulumunda saptanacak ve indirip kurmanız istenecektir. Bunun avantajı AntiVir'in boyutunun küçülmesi ve bu sayede daha hızlı indirilmesidir. Program kurulumunda böyle bir mesaj ile karşılaşırsanız Microsoft sistem DLL paketini buradan indirebilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaşmazsanız bu uyarıyı dikkate almayınız.

RSS okuyucunuz için son virüs tehditleri vb. bilgileri buradaki adreslerden temin edebilirsiniz.


*

*


Versiyonlar & Download Linkleri

avira_antivir_personal_en.exe   

Diğer versiyonlar için tıklayın


Linkback: https://www.buyuknet.com/avira-antivir-personal-edition-indir-dowland-et-t20559.0.html

Etiket:
 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Avira AntiVir Personal Edition indir dowland et
Avira AntiVir Personal Edition indir dowland et
(Ortalama: 5 üzerinden 1.7 - 3 Oy)
3
Avira AntiVir Personal Edition indir dowland et

Avira AntiVir Personal Edition indir dowland et »Sistem Gereksinimleri : Windows (2000/XP/Vista) / Linux / FreeBSD / Solaris Yayımcı : Avira Lisans Durumu : Ücretsiz Arka planda çalışıp