Baran’ın eli kulağında

Ç.Rizespor transferde dur durak demiyor. Ara transferde kadrosunu adeta yeniden yenilemeye çalışan yeşil-mavililer Kasımpaşaspor’un Slovak oyuncusu Martin Baran’ın transferini de gerçekleştirmek üzere olduğu öğrenildi. 

29/01/2010
 
 *
 

Yeşil-mavili takımın teknik Direktörü Mehmet Şansal’ın Antalya’da yapılan devre arası hazıklık kampından itibaren istediği Martin Baran’ın transferinde olumlu gelişmeler yaşandı.Kasımpaşaspor ile sezon sonuna kadar kiralama konusunda anlaşan Rizespor Slovak oyuncu ile de anlaştığı öğrenildi.

Geri Sayım Başladı
Mehmet Şansal’ın ısrarla alınmasını istediği Martin Baran’ın işini büyük oranda bitiren Rizespor’da bu transferin gerçekleşmesinin önündeki en büyük engel ise yabancı kontenjanı. Bank Asya 1. Lig’de 2 yabancı oyuncu kontenjanı olduğu için yeşil-mavililer Abdulaye Diakhate’nin sözleşmesini fes edip yerine Martin’i almak için geri sayıma başladı. Bu sezon başında Sakaryaspor’dan uzun uğraşlarla sezon sonuna kadar kiralık olarak alınan Diakhete’ye de bu durum iletip nabız yokladı.

Sanşal Baran’da Israrcı
Devre arası kampına geç katılan ve performansı düştüğünden takıma da giremeyen Diakhate gözden çıkartılırken, Teknik Direktör Mehmet Şansal’ın başkan Metin Kalkavan’a, Martin Baran’ın alınması için rapor verdiği ve transferin gerçekleşmesi için ısrarcı olduğu öğrenildi. Sözleşmesi fes edilmek istenen Diakhate ise bu duruma temkinli yaklaştığı ve alacakları için Rizespor tarafından sözleşmesinin tek taraflı fes edilmesini beklediği öğrenildi. Öte yandan Diakhate’nin menajerine de bu durum iletildi.
 


Linkback: https://www.buyuknet.com/baranin-eli-kulaginda-t20835.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

Baran’ın eli kulağında
(Ortalama: 5 üzerinden 1.00 , 2 Oy)


Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Baran’ın eli kulağında

Baran’ın eli kulağında »Ç.Rizespor transferde dur durak demiyor. Ara transferde kadrosunu adeta yeniden yenilemeye çalışan yeşil-mavililer Kasımpaşaspor’un Slovak