Bedava Telefon Araması 12Voip v4 indir

Bedava Telefon Araması 12Voip v4 indir

12Voip Tanıtım:
12Voip Türkiye de dahil olmak üzere onlarca ülkenin sabit hatlarını limitsiz ve ücretsiz olarak arayabileceğiniz basit ama bir o kadar da kullanışlı bir programdır.

Görüşmeler ücretsiz olmasına rağmen ses kalitesi oldukça yüksek. Ücretsiz görüşme yapabileceğiniz diğer ülkelerden bazıları şunlar: Belçika, Kıbrıs, Danimarka, Fransa, Almanya, İtalya, Hollanda, İsviçre... Telefon numaralarını arayabileceğiniz gibi program kullanıcılarını da ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Ücretli görüşebileceğiniz ülkeler ve ücretleri için tıklayınız.

12Voip ile yapılan görüşmelerin ücretleri hiçbir şekilde telefon faturanıza yansımaz. Programı kullanabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Programa üyelik ücretsizdir. Programda aldığınız her üyelik için en fazla 5 dakikalık periyotlar içerisinde en fazla 60 dakika ücretsiz konuşabiliyorsunuz.

Eğer tam anlamıyla sınırsız ve kesintisiz bir görüşme yapmak istiyorsanız 10 €'luk bir kredi yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Yükleyeceğiniz bu kredi ile 3 Ay boyunca Türkiye ve listede ücretsiz olarak belirtilen diğer ülkelerle sınırsız konuşabileceksiniz. Kredi yüklemesini üretici ana sayfasından yapabilirsiniz.

Not:
1 - Arama yaparken arayacağınız numaranın başına ülke kodunu eklemeyi unutmayınız. (Ör: 902121234567)
2 - Yakın tarihe kadar üye olan herkese bedava dakika veren program artık sadece ücretli kayıt olan üyelerine konuşma imkanı tanımaktadır. Üreticinin sitesinden yukarıda bahsedilen 10 Euro'luk kredi yüklemesini yaptıktan sonra sınırsızca dünyanın her yerini 90 gün içerisinde 10 Euro bitene kadar arayabileceksiniz.


[/color]downlant asagıdadır
[/color]
*

Linkback: https://www.buyuknet.com/bedava-telefon-aramasi-12voip-v4-indir-t32812.0.html

 ;) EYW

teşekkürler

teşekkürler


Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

Bedava Telefon Araması 12Voip v4 indir
(Ortalama: 5 üzerinden 1.00 , 2 Oy)


Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Bedava Telefon Araması 12Voip v4 indir

Bedava Telefon Araması 12Voip v4 indir »Bedava Telefon Araması 12Voip v4 indir 12Voip Tanıtım: 12Voip Türkiye de dahil olmak üzere onlarca ülkenin sabit hatlarını limitsiz ve