Call Of Duty Black Ops 2 - Çıkış tarihi ve genel bilgi

*
Call Of Duty serisinin bu sene çıkartacağı yeni oyunu olan Black Ops 2 nin çıkış tarihi 02/05/2012 gününde resmi olarak açıklandı.

FPS (First Person Shooter) oyunlarının gözdesi ve eğlence sektörünün bir numarası olan Call Of Duty bu sene yeni bir oyun üzerinde çalıştığını açıkladı. Call Of Duty nin yapımcısı olan Activision firması her sene yeni bir seri üzerinde çalışmalar yapıyor. Geçen sene Modern Warfare serisinin 3. sünü çıkartan Infinity Ward'dan sonra bu sene Black Ops un yapımcısı olan Treyarch daydı ve sonunda beklenen açıklama geldi. Call Of Duty Black Ops 2 nin çıkış tarihi 13 Kasım 2012 olarak resmi olarak duyuruldu.

Call Of Duty nin resmi sitesinde Black Ops 2 serisinin çıkış tarihi resimler ve video ile belirtildi. Oyun PC, PlayStation ve X BOX 360 ortamları için çıkarılacak. Seriyi tanıtım amaçlı yayınlanan ilk videoda görüldüğü gibi önceki serilere göre dünya teknolojisi bir hayli ilerlemiş ve helikopter, insan gibi çoğu ögenin yerini robotlar ve farklı araçlar yer almış. Bunlar gelişirde silahlar gelişmez mi? Tabi ki gelişmiş silahlarda oyun içinde var. Black Ops da ki gibi zombi mod belki oyun içinde olabilir.
*

Bu yeni oyun tabi ki yine çok hareketli. Ama benim düşünceme göre grafiklerde ve senaryoda fazla bir değişiklik yok. Buna şaşırmadım desem inanır mısınız ? Neden mi çünkü bildiğiniz gibi önceki sürümlerde bir yerden bir yere atlarken düşüyormuş numaraları, yine bir yerden başka yere atlarken zeminin kırılması ama sizin son anda atlamanız, oyunda kaza yapınca bayılıp tekrar düzelmeler ve adamın sizi çağırıp silah vermeleri çoğu şey değişmemiş. Fakat oyunun içine farklı bir senaryo eklenmiş ki buda çok ilgi gören sahnelerden. Oyun içinde eskileri hatırlayıp at sürüyoruz. Bu gerçekten merak uyandırıyor ve ilgi çekiyor. Fazla uzatmadan videoya geçelim;
Reveal Trailer - Official Call of Duty: Black Ops 2


Linkback: https://www.buyuknet.com/call-of-duty-black-ops-2-cikis-tarihi-ve-genel-bilgi-t39478.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

Call Of Duty Black Ops 2 - Çıkış tarihi ve genel bilgi
(Ortalama: 5 üzerinden 1.00 , 2 Oy)


Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Call Of Duty Black Ops 2 - Çıkış tarihi ve genel bilgi

Call Of Duty Black Ops 2 - Çıkış tarihi ve genel bilgi » Call Of Duty serisinin bu sene çıkartacağı yeni oyunu olan Black Ops 2 nin çıkış tarihi 02/05/2012 gününde resmi olarak açıklandı.