Cebinde Mucize Yarat - Özlem Denizmen

 Cebinde Mucize Yarat - Özlem Denizmen

Cebinde Mucize Yarat
"Parasını doğru yöneten insanlar, hayatlarını da doğru yönetirler. Parayı yönetmek sürdürebilir kalkınma için de önemlidir. Özlem Denizmen'in kitabı günlük hayattaki para konularına samimi bir dille ışık tutuyor."
-T.C.... Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin-

"Özlem, bir süredir 'sosyal girişimci' şapkasıyla sosyal ve görsel medyada çok başarılı bir şekilde yürüttüğü 'finansal okuryazarlık' projesini bu kitapla artık kalıcı hale getirdi. Böylece insanların günlük hayatlarında birçok karar almalarını gerektiren para ve bütçe yönetimi konusunda her an başvurabilecekleri önemli bir referans kaynakları, keyifli ve faydalı bir kılavuzları oldu. Özlem'in özellikle bir süredir medyada çok ses getiren programları için müthiş bir fırsat..."
-Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit F. Şahenk-

"Türkiye'nin en parlak girişimcilerinden ve medya yüzlerinden biri olan Özlem Denizmen tarafından yazılmış, para hakkında olağanüstü pratik bir kılavuz kitap. Özellikle tasarruf ve yatırım yapmanın özüne dokunan küçük hikayelere ve aforizmalara bayıldım!"
-Harvard Business School Prof. Tarun Khanna-Yazar:Özlem Denizmen
Yayıncı: Destek Yayınları

Linkback: https://www.buyuknet.com/cebinde-mucize-yarat-ozlem-denizmen-t37683.0.html

 
Etiket:
Cebinde Mucize Yarat - Özlem Denizmen 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

Cebinde Mucize Yarat - Özlem Denizmen
(Ortalama: 5 üzerinden 1.00 , 2 Oy)


Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Cebinde Mucize Yarat - Özlem Denizmen

Cebinde Mucize Yarat - Özlem Denizmen » Cebinde Mucize Yarat - Özlem Denizmen Cebinde Mucize Yarat "Parasını doğru yöneten insanlar, hayatlarını da doğru yönetirler.