çekilişli 3g kampanyası

Eşref11.11.2010 - 20:59
çekilişli 3g kampanyası
bilgi

3G'ye ÜCRETSİZ geçin, Apple iPad, Avea Jet Modem veya 33 dakika konuşma süresi kazanma şansı yakalayın!

3 kişiye Apple iPad
33 kişiye Avea Jet Mobil Modem
3333 kişiye 33 dakika

22 Eylül - 22 Kasım 2010 tarihleri arasında, 3G'ye geçin ve siz de çekilişe katılın.
Hemen 3G yazıp, 3334'e gönderin, bu fırsatı kaçırmayın!

detaylar

Kampanyadan kampanya süresince ve kampanya bitimi itibariyle halen 3G abonesi olan abonelerimiz faydalanabilecektir.
Kampanyadan Avea Jet Mobil Modem aboneleri haricindeki, bireysel Avea aboneleri yararlanabilecektir.
Kampanyada hediye edilen dakikalar sadece Avea yönüne yapılan aramalarda kullanılabilecektir ve 30 gün boyunca geçerlidir.
3G aktivasyonu ücretsizdir ve devamında da herhangi bir abonelik ücreti gerektirmez.
3G servisleri ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.
Kampanyada kapsamında hediye kazanan abonelere Apple iPad'ler ile birlikte Faturasız Avea MikroSIM kart; Avea Jet Mobil Modem hediyeleri ile birlikte Faturasız Avea SIM kart hediye edilecektir.

kampaynya şartnamesi

1.   İşbu Şartname konusu "Çekilişli 3GKampanyası" ("Kampanya") Türkiye'de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş ve bireysel Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ("Avea") abonelerinin(Avea Jet Mobil Modem aboneleri hariç) tümüne açıktır. Kampanya ve Kampanya kapsamında yapılacak çekilişe 18 yaşından küçükler, Avea, Avea İletişim Merkezi ve Satış Noktası çalışanları katılamaz; katılmış olsalar dahi, kazanmaları halinde Ödül almaya hak kazanamazlar.

2.   Kampanya 22.09.2010 tarihinde saat 00:00'da başlayacak olup 22.11.2010 tarihinde saat 23:59'da sona erecektir. Kampanya süresi içerisinde 3G aboneliğini başlatan ve Kampanya sonunda 3G aboneliğini halen devam ettiren aboneler (ücretsiz) 1 adet çekiliş hakkı elde edeceklerdir.

3.   Aboneler, cep telefonlarından 3G yazıp 3334'e SMS göndererek, avea.com.tr, wap.avea.com.tr sayfaları üzerinden ve/veya Avea Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 3G hizmetine üye olabilirler.

4.   Kampanya bitiminde Ödül'e hak kazanan aboneler 26.11.2010 tarihinde saat 11:00'da Gülbahar Mah. Cemali Sururi Sok. Halim Meriç İş Mrk. No:25 D:40 Mecidiyeköy / İstanbul adresinde bulunan U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti ("U2") firmasında noter huzurunda top çekme suretiyle yapılacak çekiliş sonunda belirlenecektir.

5.   Çekiliş ile belirlenecek 3 (üç) Avea abonesinin her birine birer adet Apple Ipad 32 GB Wi-Fi Tablet Pc + Avea Faturasız MikroSIM kart, 333 Avea abonesinin her birine birer adet ZTE MF627 USB Stick Jet Modem + Avea Kontörlü Hat verilecek ve 3333 Avea abonesinin her biri 33 dakika konuşma süresi kazanacaktır ("Ödül") .Konuşma süreleri Kampanya bitiminde yüklenecek olup, yükleme tarihinden itibaren 1 aylık süre içerisinde kullanılabilecektir. Konuşma süreleri sadece yurtiçiAvea yönüne yapılacak aramalar için geçerlidir.

6.   Bir abone birden fazla Ödül kazanamayacaktır, kazanmış olsa da Ödül alamayacaktır. Ödüller çekiliş ile belirlenen talihliye taahhüt edildiği şekilde verilecektir. Söz konusu Ödüllerin kapsamına KDV dahil olup, diğer vergi, harç, yasal yükümlülük ve harcamalar ise çekiliş sonucu Ödül kazanan abone tarafından karşılanacaktır. Kampanya'ya iştirak eden aboneler bu şartları gayrikabili rücu kabul etmiş sayılır.

7.   İşbu Şartname'nin 3. maddesinde belirtilen şekilde 3G abonesi olma işlemi ücretsiz olup, 3G servislerinin kullanımı ücretlendirilmektedir. 3G servislerinin kullanımına ilişkin ücretlendirme bilgileri avea.com.tr internet adresinden ve/veya 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri Hattı'ndan ayrıca öğrenilebilir.

8.   Avea 3G Kampanyası kapsamında yapılacak çekiliş ile Ödül 3 kişilik asil liste ve 3 kişilik yedek liste ve 333 asil ve 150 yedek liste ile belirlenecek olup bu listeler 30.11.2010 Radikal Gazetesi Türkiye baskısında ve Avea web sayfası (www.avea.com.tr) yolu ile bilgilendirilecektir. Konuşma süresi kazanan 3333 Avea abonesi sadece Avea web sayfası yolu ile bilgilendirilecektir. Asil listede yer alan kazananlara; Avea adına U2 tarafından posta yolu ile taahhütlü mektupla bilgilendirme yapılacaktır. Posta yolu ile yapılan bilgilendirmede kazanan aboneye herhangi bir sebeple ulaşılamamasından dolayı AVEA'nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Asil listedeki kazananların, söz konusu bilgilendirme kapsamında; Ödül almak üzere U2'ye 15.12.2010 tarihine kadar yazılı olarak başvurmaları ve başvuruları sırasında Ödüllerinin gönderilmesini talep ettikleri adreslerini yazılı olarak belirtmeleri gerekmektedir. U2'ye bu tarihten sonra ulaşan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. U2 tarafından kazanan abonelerin adreslerine gönderilecek olan kazandıklarına ve Ödül'ün gönderilmesini talep ettiklerini adresi belirtmeleri gerektiğine ilişkin bilgilendirmenin abonelerin bildirmiş oldukları adreslere ulaşmaması, postada yaşanan aksaklıklar ve/veya asil listedeki abonelerin, belirtilen süre içerisinde bilgilendirmede belirtilen şekilde U2'ye başvurmaması, başvurmuş olduğunu iddia etmesine rağmen postada yaşanan gecikmeler nedeniyle başvurunun U2'ye 15.12.2010 tarihine kadar ulaştırılmaması durumunda ise Ödülleri, yedek listede yer alan ilk kişilere sırası ile devredilecektir. Yedek listedeki abonelerin, Ödül almak üzere U2'ye 30.12.2010 tarihine kadar yazılı olarak başvurmaları gerekmektedir. Söz konusu abonelere yapılacak bildirim ve buna bağlı neticeler bu maddede belirtildiği gibi uygulanacak olup U2'ye bu tarihten sonra ulaşan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

9.   Ödül kazanan ve yukarıda belirtildiği şekilde başvuruda bulunan abonelerin Ödülleri, çekiliş sonrasında belirtecekleri adreslere kargo yolu ile gönderilecektir. Kargodan ya da kazananların bildirmiş olduğu adreslerin yanlış/eksik olmasından ya da kazananların bildirmiş oldukları adreslerde bulunamamasından ya da Ödüllerin kazanan abonelerin belirtmiş oldukları adreslere geç veya hiç ulaşmamasından kaynaklanabilecek problemler Avea'nın sorumluluğunda olmayacak ve Avea; kazananların bildirmiş oldukları adreslere hediyelerini göndermek üzere Kargoya teslim etmekle yükümlülüğünü yerine getirmiş olacaktır.

10.   Ödül kazanan kişilere ödülleri ancak, abonelerin abonelik sözleşmesinde belirtilen yükümlülüklerini ile işbu Kampanya Şartnamesi kapsamındaki yükümlülüklerini, kendilerine belirtilen 15.12.2010 tarihine (yedek listede yer alan aboneler için 30.12.2010) kadar tam olarak yerine getirmiş olmaları ve U2 ile işbu Şartname'de belirtilen şekilde irtibat kurmaları kaydı ile verilecektir. Aksi durumun tespiti halinde, abonenin ödül hakkı iptal edilecek ve ödül belirlenen ilk sıradaki yedek kazanana devredilecektir. Yedek kazanan abone için de yukarıda yazılı şartlar geçerlidir.

11.   Aboneler, kendi adlarına kayıtlı Avea hatları ile çekilişe katılabilecek olup, çekilişe katılma haklarını ya da Ödül haklarını 3. bir kişiye devredemezler. Aynı isme kayıtlı birden fazla Avea hattı ile yarışarak, birden fazla Ödül hakkı kazanan abone sadece tek Ödül kazanabilir, diğer hakkını 3. bir kişiye devredemeyecektir.

12.   Ödül kazanan abonelerin, söz konusu haklarını Avea'nın kusurundan kaynaklanmayan nedenlerle hiç ya da gereği gibi kullanamamaları halinde Avea sorumlu tutulamayacaktır.

13.   Kampanya'ya katılanlar Avea'nın işbu Kampanya Şartnamesi'nde tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Avea tarafından yapılacaktır.

14.   Avea, Kampanya'ya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan dolayı sorumlu değildir.

15.   İşbu Şartname, "Çekilişli 3G Kampanyası" için olup başka bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz.

16.   İşbu Kampanya, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 20.09.2010. tarih ve B.07.I.MPİ.0.13.00.02-401.02.99-2258-8364 sayılı izni (Şartname'nin 5. maddesinde Apple Ipad 32 GB Wi-Fi Tablet Pc + Avea Faturasız MikroSIM kar ve ZTE MF627 USB Stick Jet Modem + Avea Kontörlü Hat verilmesine ilişkindir bölüm içindir) ve 03.09.2010 tarih ve B.07.I.MPİ.0.13.00.02-401.02.99-2139-8006 sayılı kapsam dışı izni (Şartname'nin 5. maddesinde 33 dakika konuşma süresi yüklenmesine ilişkin bölüm içindir) ile AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından düzenlenmektedir. Kampanya kurallarının tamamı avea.com.tr internet adresinden ve/veya 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri Hattı'ndan öğrenilebilir.

17.   AVEA'nın Milli Piyango İdaresi izni ile Kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu Kampanya'ya katılan herkes yukarıdaki şartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

avea.com.tr

Linkback: https://www.buyuknet.com/cekilisli-3g-kampanyasi-t31785.0.html

Etiket:
çekilişli 3g kampanyası 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
çekilişli 3g kampanyası
çekilişli 3g kampanyası
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2